Укр | Рус
Верховній Раді належить ухвалити ще два законопроекти, які забезпечать створення Вищого антикорупційного суду Євросоюз продовжив на подальший рік обмежувальні заходи у відповідь на окупацію Росією українського Криму Закон про національну безпеку та оборону України має бути ухвалений 21 червня Уряд обіцяє вчасно подати до Верховної Ради проект Закону про Державний бюджет України на 2019 рік – до 15 вересня У Криму після обшуку кримського татарина з донькою вивезли до Сімферополя <<Зашків>> виховує патріотичний дух Активну молодь забезпечили транспортом Футбол. «Шахтар» посилює атаку У Верховній Раді пропонують спростити реєстрацію авто з європейськими номерами Новотошківське знову зі світлом На завтра біля парламенту запланована протестна акція шахтарів із вимогами погашення заборгованості із зарплати Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: Цього тижня крайній термін для прийняття Закону про національну безпеку і оборону (відео) Розстріляли за вироком «трійки», майно конфіскували Головним питанням нинішнього пленарного тижня у парламенті стане розгляд законопроекту про національну безпеку та оборону Знову хвора лисиця
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.01.2018

Святкування з «Толковими дівчатами»

Українське святкування Щедрого вечора традиційно відбувається в родинному колі з щедруванням, кутею, українськими варениками. Тому жінки захисників України, в тому числі з родин загиблих, об’єднаються для гуртового ліплення традиційних вареників з теплими побажаннями тим, хто отримав поранення або пройшов тяжкі випробування військовим полоном.

Підтримати поранених на сході України героїв, що проходять реабілітацію в Центральному військовому шпиталі, взялися учасниці об’єднання патріотичних жінок «Толкові дівчата».

Вхід вільний. Чекаємо сьогодні (13 січня) о 12-й годині у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» за адресою: Київ, вул. Лаврська, 19.

Всі статті рубрики На головну