Укр | Рус
Австрійці зацікавлені інвестувати в Рівненщину Футбол. Бойова нічия в зустрічі данців і австралійців Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії Андрій Парубій закликав міжнародних партнерів давати свої рекомендації щодо членів громадської ради міжнародних експертів для пришвидшення імплементації Закону про Вищий антикорупційний суд «Ухвалений парламентом закон про національну безпеку - це не тільки реформування Збройних сил України, а й адаптація українського законодавства до стандартів НАТО», - Андрій Парубій На Закарпатті - лише сотня <<найвищих>> пенсіонерів І стадіон став як новенький Руйнується Лесин <<білий>> будиночок Стихія завдала Закарпаттю збитків на 60 мільйонів Бокс. Берінчик працював два місяці і готовий до бою Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. У ФК «Динамо» буде ще один віце-президент Ні - торгівельному центру. Так - музею! На РОК Рівненської АЕС «Біле озеро» стартував дитячий оздоровчий табір Футбол. «Шахтар» прибув до Німеччини, де і проведе свій перший тренувальний збір
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.01.2018

Школярі ознайомилися з парламентською «кухнею»

За сприяння народного депутата від Блоку Петра Порошенка Івана Мельничука учні 9-Б класу Жмеринської школи-гімназії побували на екскурсії у Верховній Раді України, повідомляє прес-служба фракції.
 

Школярі ознайомилися з експозицією «Шлях держави. Символи відродження» Музею українського парламентаризму. Вони побачили прапор, який вперше внесли до сесійної зали 24 серпня 1991 року, а також дізналися багато історичних фактів від екскурсовода. Також учасники екскурсії побували у гостьовій ложі сесійної зали Верховної Ради.

Іван Мельничук розповів учням про свою депутатську діяльність. Він запевнив, що кожен може втілити свою мрію, якщо віритиме в себе і матиме команду однодумців. Депутат подякував дітям за підтримку зв’язку в соцмережах, порадив не соромитися писати і просити порад, а також сфотографувався зі школярами.

«Приємно було почути пропозицію директора школи про внесення змін до закону про освіту. Правду кажуть: вік живи — вік учись», — сказав Іван Іванович.

«Уже не вперше Іван Мельничук приймає у Верховній Раді жмеринських учнів. Рік тому на зимових канікулах тут побували переможці обласних олімпіад, активісти, медіатори, переможці спортивних змагань», — додала помічник-консультант депутата, голова Жмеринської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ірина Осадча.

«Щиро дякую за гостинність, приємні враження і спогади! Ця зустріч залишила по собі багато думок у молодих людей, якими вони активно обмінювались дорогою додому. Усе було дійсно дуже душевно і пізнавально», — поділилася враженнями від поїздки заступник директора з навчально-виховної роботи школи-гімназії Оксана Дацко, яка супроводжувала школярів у поїздці.

Фото http://solydarnist.org

Всі статті рубрики На головну