Укр | Рус
Закон про національну безпеку та оборону України має бути ухвалений 21 червня Уряд обіцяє вчасно подати до Верховної Ради проект Закону про Державний бюджет України на 2019 рік – до 15 вересня У Криму після обшуку кримського татарина з донькою вивезли до Сімферополя <<Зашків>> виховує патріотичний дух Активну молодь забезпечили транспортом Футбол. «Шахтар» посилює атаку У Верховній Раді пропонують спростити реєстрацію авто з європейськими номерами Новотошківське знову зі світлом На завтра біля парламенту запланована протестна акція шахтарів із вимогами погашення заборгованості із зарплати Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: Цього тижня крайній термін для прийняття Закону про національну безпеку і оборону (відео) Розстріляли за вироком «трійки», майно конфіскували Головним питанням нинішнього пленарного тижня у парламенті стане розгляд законопроекту про національну безпеку та оборону Знову хвора лисиця Автомобіль - добре, а велосипед - краще У підірваному <<Мерседесі>> загинув підприємець
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.01.2018

Українські пісні звучать над Червоним морем

В'ячеслав ВОРОНКОВ.

Єгипетські курорти на Червоному морі — Хургада та Шарм-ель-Шейх, що мають світову популярність, — приваблюють туристів дуже чистою водою, різноцвіттям підводного царства, де величаво пропливають сотні риб, прекрасною погодою, екзотикою, великою кількістю фруктів у будь-яку пору року, надзвичайно цікавими екскурсіями.

Ці екзотичні морські курорти популярні в Україні. І потік туристів із нашої країни до Єгипту завжди був потужним із причин, про які йшлося вище. З 2015 року, після катастрофи в небі над Синайським півостровом літака, що виконував рейс із Шарм-ель-Шейха до Санкт-Петербурга, уряд Російської Федерації ухвалив рішення про заборону чартерних рейсів зі своєї країни до Єгипту. В 2016 — 2017 році туристична галузь Єгипту опинилася на межі повного провалу — закривалися висококласні готелі на морському березі, без роботи залишилися десятки тисяч людей, які працюють у турбізнесі.

«Донором-рятівником» туризму в Єгипті, не в переносному, а в буквальному значенні слова, стала Україна. Сьогодні щотижня 55 чартерних рейсів прибувають на берег Червоного моря з туристами з України. На табло аеропорту Шарм-ель-Шейха сьогодні значаться рейси із Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Запоріжжя, Дніпра, Херсона.

Єгипет буквально закохався в Україну. Сьогодні в готелях обслуговуючий персонал почав вживати слова українською мовою. У ресторанах готують українську їжу: борщ, вареники, деруни, голубці, пироги, узвар.

Українські прапори розвіваються на щоглах прогулянкових катерів. У курортному районі «Сохо» під час роботи світломузичного фонтана звучать українські народні та сучасні пісні, прапори України вивішуються на балконах готельних номерів.

У ресторані одного з п’ятизіркових готелів, розташованого прямо на морському березі, відпочивальників зустрічають копії київських пам’ятників — Батьківщина-мати, арка Дружби народів, пам’ятник засновникам Києва, колона на Майдані Незалежності.

У рекреаційній зоні розташовані макети з гербами всіх обласних центрів України.

Єгиптяни розповідають у бесідах з туристами, що відкрили для себе нову країну за назвою Україна, в якій живуть добрі, веселі, щиросердечні люди. До речі, багато хто тепер хоче побувати в Україні, щоб побачити нашу країну.

Одеса — Шарм-ель-Шейх —Одеса.

Фото Людмили ВОРОНКОВОЇ.

 

Всі статті рубрики На головну