Укр | Рус
Славетна історія вкладається в чотири роки Законопроект про Національну безпеку визначає основні маркери, за якими держава буде рухатися до стандартів Північноатлантичного альянсу, - Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко Законопроект “Про національну безпеку” передбачає високий рівень громадського і парламентського контролю Депутати від Блоку Петра Порошенка ініціюють зміни до Конституції щодо відвідування народними депутатами засідань парламенту Відновили "Вересаєве свято" Стираються ментальні кордони Щоб пенсіонерам було зручніше Прокурори хочуть засудити суддю Блискавки підпалили три хати Повернули субсидію Депутати-безхатченки відшукалися в Херсоні Десантники на навчаннях відпрацювали стрибки з парашутом і заняття оборони Українська спільнота у Франції простягнула руку допомоги Десять районів отримали нові шкільні автобуси Вишукана краса: на Тернопільщині відреставрували дзеркальну залу в палаці
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.01.2018

У Піддубцях після реконструкції відкрили Будинок культури

Максим СОЛОНЕНКО

У селі Піддубці відкрився реконструйований Будинок культури. Подія, як на наш час, незвичайна, адже нині клуби швидше закривають або перепрофільовують на щось практичніше.

На знімку: під час урочистостей.

Радісний захід відбувся в переповненій залі, прикрашеній вишивками, картинами із зображенням історичних постатей, пов’язаних із Піддубцями. Особливого шику тут надають підвісна глянцева стеля та дорогі люстри. Відчувається, що все робилося з любов’ю.
Пам’ятаю, з якою недовірою сприйняв 21 листопада минулого року запрошення сільського голови Бориса Горбатюка на урочисте відкриття закладу на третій день після Різдва. Приміщення тоді мало нагадувало передпусковий об’єкт, занадто вже багато робіт у ньому ще слід було виконати. Але керівник будівельної організації Роман Фіцак доклав чимало зусиль, щоб свято відбулося у запланований час. Воно стало можливим і завдяки фінансовій підтримці влади Луцького району, спонсорській допомозі народного депутата Сергія Мартиняка та багатьох небайдужих людей.
Після традиційного перерізання стрічки відбувся концерт. На його завершення сільський голова Борис Горбатюк щиро подякував односельчанам за підтримку і оголосив конкурс на кращу назву вокально-інструментального ансамблю.
Слід зазначити, що відкриття Будинку культури, це лише перша частина великого проекту. Оскільки приміщення цієї культосвітньої установи значно розширилося, то тут знайдеться місце для адміністрації майбутньої об’єднаної територіальної громади, аптеки, амбулаторії, відділення банку. Повністю завершити роботи з реконструкції планують до Великодніх свят.

Максим СОЛОНЕНКО.
Фото автора.

Волинська область.

Всі статті рубрики На головну