Футбол. Марбелья (Іспанія). Контрольний матч на тренувальному зборі. 8 лютого.

«Динамо» (Україна, Київ) — «Тяньцзинь Теда» (Китай). 3:1. Голи: Хльобас, 33, Бєсєдін, 50, Бурда, 53 — Бастінс, 39.

«Динамо»: Маханьков, Бурда, Самбрано, Шабанов, Миколенко, Смирний, Гусєв (Шепелєв, 63), Циганков (Гонсалес, 62), Вербич (Спетару, 76), Мораес (Бєсєдін, 42), Хльобас (Мбокані, 63).

Нарешті вилікувався динамівський бомбардир Джемерсі Мбокані і вперше після тривалої перерви з’явився на полі. Це добра новина. Але, на жаль, травмувався інший нападник «Динамо» Жуніор Мораес і його замінили наприкінці першого тайму.

Ще один форвард динамівців — Хльобас — знову забив. І це має тішити тренерів команди і вболівальників.

Наступний спаринг на зборі «Динамо» зіграє сьогодні. Його суперник — угорський клуб «Відеотон» (Секешфегервар). Початок зустрічі о 17:30.