Укр | Рус
Баскетбол. Україна зуміла обіграти Латвію в Ризі Ірина Геращенко: <<Для повноцінної імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС Верховна Рада і Уряд мають приділяти більше уваги роботі над законопроектами у цьому напрямку>> Грішми країни-агресора митник не погребував У Карпатах знову шукали лижників - п'ятьох киян і львів'янина Місту загрожує сміття Нехай би ці кошти не знадобилися... Футбол. Шлях «Динамо» веде в Рим Гідроелектростанції готують до льодоходу… На громадське обговорення винесені чотири проекти законів Понад 180 мільйонів на ліквідацію наслідків грудневого паводка Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон України <<Про внесення зміни до статті 12 Закону України <<Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей>> та подав його на підпис Президенту України Сповзає сніг - активізуються квіткові браконьєри СБУ фіксує активізацію спецслужб РФ для дестабілізації ситуації в країні (відео, фото) Голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі заявляє, що за чотири роки українська влада зробила значні кроки в модернізації країни Після розгляду в Конституційному суді Польщі закону про Інститут національної пам'яті (ІНП), який передбачає поправку про <<українських націоналістів>>, польський парламент швидко внесе в нього зміни
Загрузка...
Голосування
Чи варто Україні йти назустріч усім вимогам МВФ?

Голосувати

З чим ви пов’язуєте затримання українських високопосадовців?

Голосувати
На головну
13.02.2018

...«сміттєвий» скандал набирає обертів

Вадим ДЬОМУШКІН

Після новорічного «сміттєвого» скандалу заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко в соцмережі докладно пояснив, чому необхідно терміново замінити сміттєперевізника.
Зокрема, він наголосив на незадовільній роботі нинішнього сміттєперевізника — товариства з додатковою відповідальністю «Дніпрокомунтранс». Йому навіть допомагали грішми, але ситуація тільки погіршилася. Не проводився ремонт контейнерів і техніки. Доводилося для вивезення сміття залучати всіх дорожніх підрядників. Але в зимовий період вони зайняті на розчищенні доріг, і ситуація загострилася знову.
«З огляду на це нами було ухвалено рішення про створення комунального підприємства, яке займатиметься вивезенням ТПВ у місті Дніпро, — повідомив Михайло Лисенко. — Станом на сьогодні завершуються процедури для придбання шести тисяч сучасних контейнерів і 29 сміттєвозів. Комунальне підприємство запрацює в середині травня. До цього часу дуже старатимемося, щоб ситуація більше не загострювалася. Спасибі за розуміння».
Заступник міського голови також пояснив, що КрАЗи та МАЗи  погано себе показують в експлуатації, створюючи проблеми. Тому доцільно закуповувати техніку з далекого зарубіжжя.

Дніпро.

 

Всі статті рубрики На головну