Укр | Рус
Футбол. Дочекаємося до неділі, тоді й підіб’ємо підсумки Затримано адвоката. Отримував дві тисячі <<зелених>> неправомірної вигоди В Ужгороді виявили боєприпас минулої війни На протипожежні заходи Рівненська обласна рада спрямувала більше півтора мільйона гривень На Рівненщині відзначать 15-ту річницю співпраці з польським воєводством На Тернопільщині розгромили табір ромів Голова Верховної Ради України Андрій Парубій виступає з лекцією перед студентами КНУ ім. Т. Шевченка «Століття української революції. Паралелі та уроки» Ірина Геращенко закликала підтримати акції під Посольством РФ в Україні щодо звільнення українських заручників та політв’язнів Кремля та звернулась до представників української діаспори провести подібні заходи поблизу дипломатичних представництв РФ у країнах ЄС та США (відео) Щодо закону про Антикорупційний суд залишилися дві неузгоджені позиції Безпекою школярів опікується... школярик На Луганщині мільйонерів більшає… Санітарний автомобіль для переселенців і не тільки Трагедія на трасі: загинули шестеро осіб Волонтер вражений щирістю українських школярів <<Слобожанський міст>> єднає партнерів
Загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ідею запровадження донорства органами людини в Україні?

Голосувати

Чи згодні ви стати донором органів післі своєї смерті?

Голосувати
На головну
13.02.2018

...«сміттєвий» скандал набирає обертів

Вадим ДЬОМУШКІН

Після новорічного «сміттєвого» скандалу заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко в соцмережі докладно пояснив, чому необхідно терміново замінити сміттєперевізника.
Зокрема, він наголосив на незадовільній роботі нинішнього сміттєперевізника — товариства з додатковою відповідальністю «Дніпрокомунтранс». Йому навіть допомагали грішми, але ситуація тільки погіршилася. Не проводився ремонт контейнерів і техніки. Доводилося для вивезення сміття залучати всіх дорожніх підрядників. Але в зимовий період вони зайняті на розчищенні доріг, і ситуація загострилася знову.
«З огляду на це нами було ухвалено рішення про створення комунального підприємства, яке займатиметься вивезенням ТПВ у місті Дніпро, — повідомив Михайло Лисенко. — Станом на сьогодні завершуються процедури для придбання шести тисяч сучасних контейнерів і 29 сміттєвозів. Комунальне підприємство запрацює в середині травня. До цього часу дуже старатимемося, щоб ситуація більше не загострювалася. Спасибі за розуміння».
Заступник міського голови також пояснив, що КрАЗи та МАЗи  погано себе показують в експлуатації, створюючи проблеми. Тому доцільно закуповувати техніку з далекого зарубіжжя.

Дніпро.

 

Всі статті рубрики На головну