Укр | Рус
Хокею на Олімпіадах жити! Проект закону S.3336 «Акт про захист Америки від кремлівської агресії-2018», внесений на розгляд Сенату, передбачає чітко визначений перелік санкцій проти російських установ та фізичних осіб, які має затвердити президент США 15 серпня відбудеться засідання робочої підгрупи з напрацювання змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підвищення ефективності досудового розслідування Президент України провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Сенцов у передкритичному стані Поліцейські розшукують зловмисника, причетного до поранення жителя села Зносичі Футбол. «Брага» перед домашнім матчем із «Зорею» зазнала втрати Ювелірні крадії зі столиці постануть перед рівненським судом Дорога до бункера стане сучасною Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міністерство з питань тимчасово окупованих територій об'єднають зусилля заради бранців Кремля Російська правозахисниця Зоя Свєтова відвідала у колонії в Лабитнангі українського режисера Олега Сенцова, що тримає голодування. За його словами, стан здоров'я у нього зараз «передкритичний» Олег Сенцов, російські ліберали та імперська гебня Житло - пільговикам Екстремальна спека до 2050 року накриє майже тисячу міст В анексованому Криму у заарештованого фігуранта «справи українських диверсантів» Володимира Дудки погіршився стан здоров'я - почалися проблеми з серцем
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
13.02.2018

...«сміттєвий» скандал набирає обертів

Вадим ДЬОМУШКІН

Після новорічного «сміттєвого» скандалу заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко в соцмережі докладно пояснив, чому необхідно терміново замінити сміттєперевізника.
Зокрема, він наголосив на незадовільній роботі нинішнього сміттєперевізника — товариства з додатковою відповідальністю «Дніпрокомунтранс». Йому навіть допомагали грішми, але ситуація тільки погіршилася. Не проводився ремонт контейнерів і техніки. Доводилося для вивезення сміття залучати всіх дорожніх підрядників. Але в зимовий період вони зайняті на розчищенні доріг, і ситуація загострилася знову.
«З огляду на це нами було ухвалено рішення про створення комунального підприємства, яке займатиметься вивезенням ТПВ у місті Дніпро, — повідомив Михайло Лисенко. — Станом на сьогодні завершуються процедури для придбання шести тисяч сучасних контейнерів і 29 сміттєвозів. Комунальне підприємство запрацює в середині травня. До цього часу дуже старатимемося, щоб ситуація більше не загострювалася. Спасибі за розуміння».
Заступник міського голови також пояснив, що КрАЗи та МАЗи  погано себе показують в експлуатації, створюючи проблеми. Тому доцільно закуповувати техніку з далекого зарубіжжя.

Дніпро.

 

Всі статті рубрики На головну