Укр | Рус
Глава держави: Мир з урахуванням національних інтересів України - це перемога, повернення української території, звільнення бранців Кремля і вихід на наші кордони Під час судилища українські моряки вели себе як герої, - Ірина Геращенко Іноземна держава не повинна втручатися в діяльність церкви. Не може українська церква керуватися з Москви - Президент у Борисполі Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна пропонує розглядати щотижня в парламенті хоча б один податковий законопроект «Щедрував я у Солохи»: нова п'єса аматорського театру м. Умань Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав українців з Днем кіборгів Молитва, що кличе творити добро Гранату виявили і знешкодили Визначили лауреатів обласної літературної премії імені Євгена Маланюка Для інклюзивного навчання -- ексклюзивний автобус Аліментники сплатили рекордну суму Фальсифікат продавали у барах і кафе Проти наркореклами -- фарба та щітка Доставка відправлень забезпечена Прикарпаття зазнало великої втрати -- помер книговидавець Володимир Карий
Загрузка...
На головну
13.02.2018

...«сміттєвий» скандал набирає обертів

Вадим ДЬОМУШКІН

Після новорічного «сміттєвого» скандалу заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко в соцмережі докладно пояснив, чому необхідно терміново замінити сміттєперевізника.
Зокрема, він наголосив на незадовільній роботі нинішнього сміттєперевізника — товариства з додатковою відповідальністю «Дніпрокомунтранс». Йому навіть допомагали грішми, але ситуація тільки погіршилася. Не проводився ремонт контейнерів і техніки. Доводилося для вивезення сміття залучати всіх дорожніх підрядників. Але в зимовий період вони зайняті на розчищенні доріг, і ситуація загострилася знову.
«З огляду на це нами було ухвалено рішення про створення комунального підприємства, яке займатиметься вивезенням ТПВ у місті Дніпро, — повідомив Михайло Лисенко. — Станом на сьогодні завершуються процедури для придбання шести тисяч сучасних контейнерів і 29 сміттєвозів. Комунальне підприємство запрацює в середині травня. До цього часу дуже старатимемося, щоб ситуація більше не загострювалася. Спасибі за розуміння».
Заступник міського голови також пояснив, що КрАЗи та МАЗи  погано себе показують в експлуатації, створюючи проблеми. Тому доцільно закуповувати техніку з далекого зарубіжжя.

Дніпро.

 

Всі статті рубрики На головну