Укр | Рус
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Нестача кадрів патрульної поліції Буковини - майже 25% Дитячі колективи Прикарпаття взяли участь у святі «Розколяда» Земля для захисників Глава держави: Мир з урахуванням національних інтересів України - це перемога, повернення української території, звільнення бранців Кремля і вихід на наші кордони Під час судилища українські моряки вели себе як герої, - Ірина Геращенко Іноземна держава не повинна втручатися в діяльність церкви. Не може українська церква керуватися з Москви - Президент у Борисполі Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна пропонує розглядати щотижня в парламенті хоча б один податковий законопроект «Щедрував я у Солохи»: нова п'єса аматорського театру м. Умань Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав українців з Днем кіборгів Молитва, що кличе творити добро Гранату виявили і знешкодили Визначили лауреатів обласної літературної премії імені Євгена Маланюка Для інклюзивного навчання -- ексклюзивний автобус Аліментники сплатили рекордну суму
Загрузка...
На головну
13.02.2018

Доносити всім правду про ситуацію на Донбасі

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом з новим послом Іспанії в Україні пані Сільвією Кортес Мартін, заступником голови Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Марією Іоновою та заступником міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Оленою Зеркаль відвідали район проведення атитерористичної операції на Донбасі. 

 

Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, посол Іспанії в Україні пані Сільвія Кортес Мартін.

 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, народний депутат Марія Іонова.

Фото Олександра КЛИМЕНКА.

«Разом з новим послом Іспанії в Україні пані Сільвією Кортес Мартін ідемо на Донбас. Використовуємо всі можливості, щоб ознайомити наших іноземних партнерів з безпековою та гуманітарною ситуацією на Донбасі», — зазначила Ірина Геращенко у Фейсбуці.

Учора вони, зокрема, побували в місцях проведення пошуків загиблих під час боїв за Лисичанськ українських військових. Пошуковими роботами займається спеціальний підрозділ цивільно-військового співробітництва «Евакуація 200».

 

 

Всі статті рубрики На головну