Укр | Рус
Футбол. Переможна стабільність «Атлетіко» Уперше за часів незалежності відбудеться світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл Один із найпопулярніших курортів України потопає у смітті та нечистотах Новий тріумф «золотої рибки» На Рівненщині підозрюваного у розбещенні малолітньої взяли під варту Спека трохи спаде Лауреатом цьогорічної премії імені Свєшнікова стала директор Березнівського музею Лісова охорона Футбол. Відомі всі пари плей-оф відбору ЛЧ Уляна Супрун: "Розглянемо особливості кожної території" Найдовший український медівник виготовили у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Футбол. Мадридське дербі в столиці Естонії Ячмінь не придатний для пивоваріння, а пшениця -- для хліба У рідному місті Маестро лунатиме магічна музика Мирослава Скорика Посадовець продавав ділянку "з-під поли"
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
13.02.2018

Доносити всім правду про ситуацію на Донбасі

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом з новим послом Іспанії в Україні пані Сільвією Кортес Мартін, заступником голови Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Марією Іоновою та заступником міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Оленою Зеркаль відвідали район проведення атитерористичної операції на Донбасі. 

 

Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, посол Іспанії в Україні пані Сільвія Кортес Мартін.

 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, народний депутат Марія Іонова.

Фото Олександра КЛИМЕНКА.

«Разом з новим послом Іспанії в Україні пані Сільвією Кортес Мартін ідемо на Донбас. Використовуємо всі можливості, щоб ознайомити наших іноземних партнерів з безпековою та гуманітарною ситуацією на Донбасі», — зазначила Ірина Геращенко у Фейсбуці.

Учора вони, зокрема, побували в місцях проведення пошуків загиблих під час боїв за Лисичанськ українських військових. Пошуковими роботами займається спеціальний підрозділ цивільно-військового співробітництва «Евакуація 200».

 

 

Всі статті рубрики На головну