Укр | Рус
Наслідок буревію - комунальна катастрофа Знову постраждали школярі Футбол. Полтава може залишитися без Ліги Європи Бокс. Постол і Тейлор провели першу дуель поглядів Футбол. З'явилася додаткова можливість побачити фінал Ліги чемпіонів для 15 тисяч осіб Ірина Геращенко закликала міжнародні організації активніше виступати за звільнення незаконно утримуваних громадян України на тимчасово окупованих територіях України та в РФ (відео) Президент України провів телефонну розмову з Канцлером Німеччини Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія за підсумками Погоджувальної ради (відео) Завдання спілки - розвиток дитячого футболу У села є власний музей Головного лікаря обрали на конкурсі Підполковника поліції підозрюють у хабарництві Кам'янець-Подільський їв вареники і встановлював рекорди Перший заступник Голови ВРУ Ірина Геращенко закликала міжнародні організації зайняти більш активну позицію щодо захисту прав заручників та політв’язнів Кремля Парламент має докласти всіх зусиль, щоб Україна якнайшвидше вийшла зі статутних органів СНД, - Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко
Загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ідею запровадження донорства органами людини в Україні?

Голосувати

Чи згодні ви стати донором органів післі своєї смерті?

Голосувати
На головну
13.02.2018

Гроші є. Справа за регіонами

У 2018 році регіони мають завершити реалізацію всіх розпочатих у попередні періоди проектів, які фінансуються за рахунок державних програм та коштів, переданих місцевому самоврядуванню. На цьому під час наради з керівництвом областей наголосив віце-прем’єр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«На 2018 рік регіони отримали істотну державну фінансову підтримку. Якщо говорити мовою цифр, то це 6 мільярдів гривень Державного фонду регіонального розвитку, субвенція на сільську медицину — 5 мільярдів гривень, субвенція на соціально-економічний розвиток — 5 мільярдів гривень, субвенція на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад — 1,9 мільярда гривень, освітня субвенція на нову українську школу — 1 мільярд гривень, програма «Шкільні автобуси» — 900 мільйонів гривень, будівництво футбольних полів — 370 мільйонів гривень. Тож кошти на місцях є, справа за вами і якісними проектами. На рівні області ви маєте чітко визначити, як будуть спрямовані кошти і на які проекти», — зазначив Г. Зубко та підкреслив, що вчасна здача об’єктів в експлуатацію — це персональна відповідальність керівників областей.

Віце-прем’єр також повідомив, що за 2015—2017 роки за рахунок державної підтримки в регіонах було реалізовано 4,9 тисячі проектів, а до пріоритетів 2018 року віднесено розбудову мережі первинної ланки медицини в сільській місцевості, новий освітній простір, центри надання адміністративних послуг та центри безпеки громадян, дитячі садочки, інфраструктурні проекти.

Вл. інф.

 

Всі статті рубрики На головну