Укр | Рус
Глава держави: Мир з урахуванням національних інтересів України - це перемога, повернення української території, звільнення бранців Кремля і вихід на наші кордони Під час судилища українські моряки вели себе як герої, - Ірина Геращенко Іноземна держава не повинна втручатися в діяльність церкви. Не може українська церква керуватися з Москви - Президент у Борисполі Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна пропонує розглядати щотижня в парламенті хоча б один податковий законопроект «Щедрував я у Солохи»: нова п'єса аматорського театру м. Умань Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав українців з Днем кіборгів Молитва, що кличе творити добро Гранату виявили і знешкодили Визначили лауреатів обласної літературної премії імені Євгена Маланюка Для інклюзивного навчання -- ексклюзивний автобус Аліментники сплатили рекордну суму Фальсифікат продавали у барах і кафе Проти наркореклами -- фарба та щітка Доставка відправлень забезпечена Прикарпаття зазнало великої втрати -- помер книговидавець Володимир Карий
Загрузка...
На головну
13.02.2018

Гроші є. Справа за регіонами

У 2018 році регіони мають завершити реалізацію всіх розпочатих у попередні періоди проектів, які фінансуються за рахунок державних програм та коштів, переданих місцевому самоврядуванню. На цьому під час наради з керівництвом областей наголосив віце-прем’єр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«На 2018 рік регіони отримали істотну державну фінансову підтримку. Якщо говорити мовою цифр, то це 6 мільярдів гривень Державного фонду регіонального розвитку, субвенція на сільську медицину — 5 мільярдів гривень, субвенція на соціально-економічний розвиток — 5 мільярдів гривень, субвенція на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад — 1,9 мільярда гривень, освітня субвенція на нову українську школу — 1 мільярд гривень, програма «Шкільні автобуси» — 900 мільйонів гривень, будівництво футбольних полів — 370 мільйонів гривень. Тож кошти на місцях є, справа за вами і якісними проектами. На рівні області ви маєте чітко визначити, як будуть спрямовані кошти і на які проекти», — зазначив Г. Зубко та підкреслив, що вчасна здача об’єктів в експлуатацію — це персональна відповідальність керівників областей.

Віце-прем’єр також повідомив, що за 2015—2017 роки за рахунок державної підтримки в регіонах було реалізовано 4,9 тисячі проектів, а до пріоритетів 2018 року віднесено розбудову мережі первинної ланки медицини в сільській місцевості, новий освітній простір, центри надання адміністративних послуг та центри безпеки громадян, дитячі садочки, інфраструктурні проекти.

Вл. інф.

 

Всі статті рубрики На головну