Укр | Рус
Баскетбол. Україна зуміла обіграти Латвію в Ризі Ірина Геращенко: <<Для повноцінної імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС Верховна Рада і Уряд мають приділяти більше уваги роботі над законопроектами у цьому напрямку>> Грішми країни-агресора митник не погребував У Карпатах знову шукали лижників - п'ятьох киян і львів'янина Місту загрожує сміття Нехай би ці кошти не знадобилися... Футбол. Шлях «Динамо» веде в Рим Гідроелектростанції готують до льодоходу… На громадське обговорення винесені чотири проекти законів Понад 180 мільйонів на ліквідацію наслідків грудневого паводка Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон України <<Про внесення зміни до статті 12 Закону України <<Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей>> та подав його на підпис Президенту України Сповзає сніг - активізуються квіткові браконьєри СБУ фіксує активізацію спецслужб РФ для дестабілізації ситуації в країні (відео, фото) Голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі заявляє, що за чотири роки українська влада зробила значні кроки в модернізації країни Після розгляду в Конституційному суді Польщі закону про Інститут національної пам'яті (ІНП), який передбачає поправку про <<українських націоналістів>>, польський парламент швидко внесе в нього зміни
Загрузка...
Голосування
Чи варто Україні йти назустріч усім вимогам МВФ?

Голосувати

З чим ви пов’язуєте затримання українських високопосадовців?

Голосувати
На головну
13.02.2018

МВФ радить не панікувати

Різкі коливання на світових фінансових ринках протягом останніх кількох днів не викликають занепокоєння, оскільки економічне зростання достатньо стабільне. 
У цьому переконана директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, передає «Рейтерс». Водночас вона зазначила, що для запобігання майбутнім кризам, як і раніше, необхідні реформи.
«Я досить оптимістична стосовно ситуації на даний момент. Але ми не можемо сидіти склавши руки й чекати продовження зростання як зазвичай», — заявила глава МВФ. «Я б не піднімала тривоги, але серйозний попереджувальний сигнал необхідний», — додала вона.
Лагард підтвердила прогноз МВФ про те, що світова економіка зросте на 3,9 відсотка цього року й продовжить у тому самому темпі в 2019-му, що, за її словами, є гарним тлом для необхідних реформ. Вона не уточнила, яких саме, але зазначила, що урядам слід перейти до регулювання діяльності.
«Ми повинні передбачити, де буде наступна криза. Буде це тіньовий банкінг чи криптовалюти?» — заявила Лагард.
Нагадаємо, 5 лютого, провідний американський фондовий індекс — Доу-Джонса — обвалився на рекордні 4,6 відсотка; також упали індекси S&P 500 — на 4,1 відсотка, НАСДАК — на 3,78. Падіння тривало й 
8 лютого. Доу-Джонс втратив 4,15 відсотка.

Всі статті рубрики На головну