Укр | Рус
Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Нестача кадрів патрульної поліції Буковини - майже 25% Дитячі колективи Прикарпаття взяли участь у святі «Розколяда» Земля для захисників Глава держави: Мир з урахуванням національних інтересів України - це перемога, повернення української території, звільнення бранців Кремля і вихід на наші кордони Під час судилища українські моряки вели себе як герої, - Ірина Геращенко Іноземна держава не повинна втручатися в діяльність церкви. Не може українська церква керуватися з Москви - Президент у Борисполі Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна пропонує розглядати щотижня в парламенті хоча б один податковий законопроект «Щедрував я у Солохи»: нова п'єса аматорського театру м. Умань Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав українців з Днем кіборгів Молитва, що кличе творити добро Гранату виявили і знешкодили Визначили лауреатів обласної літературної премії імені Євгена Маланюка Для інклюзивного навчання -- ексклюзивний автобус
Загрузка...
На головну
13.02.2018

МВФ радить не панікувати

Різкі коливання на світових фінансових ринках протягом останніх кількох днів не викликають занепокоєння, оскільки економічне зростання достатньо стабільне. 
У цьому переконана директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, передає «Рейтерс». Водночас вона зазначила, що для запобігання майбутнім кризам, як і раніше, необхідні реформи.
«Я досить оптимістична стосовно ситуації на даний момент. Але ми не можемо сидіти склавши руки й чекати продовження зростання як зазвичай», — заявила глава МВФ. «Я б не піднімала тривоги, але серйозний попереджувальний сигнал необхідний», — додала вона.
Лагард підтвердила прогноз МВФ про те, що світова економіка зросте на 3,9 відсотка цього року й продовжить у тому самому темпі в 2019-му, що, за її словами, є гарним тлом для необхідних реформ. Вона не уточнила, яких саме, але зазначила, що урядам слід перейти до регулювання діяльності.
«Ми повинні передбачити, де буде наступна криза. Буде це тіньовий банкінг чи криптовалюти?» — заявила Лагард.
Нагадаємо, 5 лютого, провідний американський фондовий індекс — Доу-Джонса — обвалився на рекордні 4,6 відсотка; також упали індекси S&P 500 — на 4,1 відсотка, НАСДАК — на 3,78. Падіння тривало й 
8 лютого. Доу-Джонс втратив 4,15 відсотка.

Всі статті рубрики На головну