Укр | Рус
Футбол. Дочекаємося до неділі, тоді й підіб’ємо підсумки Затримано адвоката. Отримував дві тисячі <<зелених>> неправомірної вигоди В Ужгороді виявили боєприпас минулої війни На протипожежні заходи Рівненська обласна рада спрямувала більше півтора мільйона гривень На Рівненщині відзначать 15-ту річницю співпраці з польським воєводством На Тернопільщині розгромили табір ромів Голова Верховної Ради України Андрій Парубій виступає з лекцією перед студентами КНУ ім. Т. Шевченка «Століття української революції. Паралелі та уроки» Ірина Геращенко закликала підтримати акції під Посольством РФ в Україні щодо звільнення українських заручників та політв’язнів Кремля та звернулась до представників української діаспори провести подібні заходи поблизу дипломатичних представництв РФ у країнах ЄС та США (відео) Щодо закону про Антикорупційний суд залишилися дві неузгоджені позиції Безпекою школярів опікується... школярик На Луганщині мільйонерів більшає… Санітарний автомобіль для переселенців і не тільки Трагедія на трасі: загинули шестеро осіб Волонтер вражений щирістю українських школярів <<Слобожанський міст>> єднає партнерів
Загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ідею запровадження донорства органами людини в Україні?

Голосувати

Чи згодні ви стати донором органів післі своєї смерті?

Голосувати
На головну
13.02.2018

МВФ радить не панікувати

Різкі коливання на світових фінансових ринках протягом останніх кількох днів не викликають занепокоєння, оскільки економічне зростання достатньо стабільне. 
У цьому переконана директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, передає «Рейтерс». Водночас вона зазначила, що для запобігання майбутнім кризам, як і раніше, необхідні реформи.
«Я досить оптимістична стосовно ситуації на даний момент. Але ми не можемо сидіти склавши руки й чекати продовження зростання як зазвичай», — заявила глава МВФ. «Я б не піднімала тривоги, але серйозний попереджувальний сигнал необхідний», — додала вона.
Лагард підтвердила прогноз МВФ про те, що світова економіка зросте на 3,9 відсотка цього року й продовжить у тому самому темпі в 2019-му, що, за її словами, є гарним тлом для необхідних реформ. Вона не уточнила, яких саме, але зазначила, що урядам слід перейти до регулювання діяльності.
«Ми повинні передбачити, де буде наступна криза. Буде це тіньовий банкінг чи криптовалюти?» — заявила Лагард.
Нагадаємо, 5 лютого, провідний американський фондовий індекс — Доу-Джонса — обвалився на рекордні 4,6 відсотка; також упали індекси S&P 500 — на 4,1 відсотка, НАСДАК — на 3,78. Падіння тривало й 
8 лютого. Доу-Джонс втратив 4,15 відсотка.

Всі статті рубрики На головну