Укр | Рус
Хокею на Олімпіадах жити! Проект закону S.3336 «Акт про захист Америки від кремлівської агресії-2018», внесений на розгляд Сенату, передбачає чітко визначений перелік санкцій проти російських установ та фізичних осіб, які має затвердити президент США 15 серпня відбудеться засідання робочої підгрупи з напрацювання змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підвищення ефективності досудового розслідування Президент України провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Сенцов у передкритичному стані Поліцейські розшукують зловмисника, причетного до поранення жителя села Зносичі Футбол. «Брага» перед домашнім матчем із «Зорею» зазнала втрати Ювелірні крадії зі столиці постануть перед рівненським судом Дорога до бункера стане сучасною Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міністерство з питань тимчасово окупованих територій об'єднають зусилля заради бранців Кремля Російська правозахисниця Зоя Свєтова відвідала у колонії в Лабитнангі українського режисера Олега Сенцова, що тримає голодування. За його словами, стан здоров'я у нього зараз «передкритичний» Олег Сенцов, російські ліберали та імперська гебня Житло - пільговикам Екстремальна спека до 2050 року накриє майже тисячу міст В анексованому Криму у заарештованого фігуранта «справи українських диверсантів» Володимира Дудки погіршився стан здоров'я - почалися проблеми з серцем
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
14.02.2018

Шукають рішення, на яке давно чекають

Наталія ПИСАНСЬКА.

Минуло три роки з часу ухвалення документа про заходи, спрямовані на імплементацію Мінських угод, що його підписали учасники Контактної групи з урегулювання ситуації на сході України. Домовленості мали знизити ескалацію збройного конфлікту на Донбасі. Але, всупереч цьому, війна там триває. «Після трьох років ми не можемо бути задоволеними їх реалізацією. Зроблено надто мало, щоб розв’язати конфлікт», — визнало МЗС ФРН у спеціальній заяві, присвяченій третій річниці підписання Мінських домовленостей.

За даними ООН, у регіоні загинуло 2,8 тисячі мирних жителів, а 10 тисяч учасників протистояння полягли на полі бою, загинули від кулі снайпера, підірвалися на «розтяжках». 

Але мирні переговори на основі досягнутих домовленостей у форматі «нормандської четвірки» не припиняються. Безальтернативність же Мінських угод як єдиного нині шляху українського врегулювання одностайно визнають у Європі, США, а також у Москві.

З огляду на це зовнішньополітичне відомство відзначило важливість Мінських угод, завдяки яким все-таки вдалося стримати конфлікт на сході країни і запобігти поширенню вогню в регіоні. «Однак за наявності політичної волі можна й сьогодні добитися прогресу. Про що свідчить успішний обмін сотнями ув’язнених наприкінці минулого року», — наголошується у заяві.

У документі також зазначається, що проявити політичну волю для реалізації Мінських угод повинні всі сторони конфлікту. Передусім ідеться про стабілізацію ситуації з безпекою та виведення з регіону важких озброєнь. Указується, що цьому могла б сприяти миротворча місія ООН, яка б стала важелем для реалізації домовленостей.

Зовнішньополітичне відомство ФРН запевнило, що «Німеччина разом із Францією продовжить інтенсивну співпрацю у «нормандському форматі» над рішенням, котре зрештою принесе мир». Як уже інформував «Голос України», 16 лютого у Мюнхені відбудеться зустріч у цьому форматі на рівні міністрів закордонних справ.

Берлін.

Всі статті рубрики На головну