Укр | Рус
Хокею на Олімпіадах жити! Проект закону S.3336 «Акт про захист Америки від кремлівської агресії-2018», внесений на розгляд Сенату, передбачає чітко визначений перелік санкцій проти російських установ та фізичних осіб, які має затвердити президент США 15 серпня відбудеться засідання робочої підгрупи з напрацювання змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підвищення ефективності досудового розслідування Президент України провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Сенцов у передкритичному стані Поліцейські розшукують зловмисника, причетного до поранення жителя села Зносичі Футбол. «Брага» перед домашнім матчем із «Зорею» зазнала втрати Ювелірні крадії зі столиці постануть перед рівненським судом Дорога до бункера стане сучасною Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міністерство з питань тимчасово окупованих територій об'єднають зусилля заради бранців Кремля Російська правозахисниця Зоя Свєтова відвідала у колонії в Лабитнангі українського режисера Олега Сенцова, що тримає голодування. За його словами, стан здоров'я у нього зараз «передкритичний» Олег Сенцов, російські ліберали та імперська гебня Житло - пільговикам Екстремальна спека до 2050 року накриє майже тисячу міст В анексованому Криму у заарештованого фігуранта «справи українських диверсантів» Володимира Дудки погіршився стан здоров'я - почалися проблеми з серцем
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
14.02.2018

Місія у зоні конфлікту: хто і скільки

17 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки ООН представить доповідь, присвячену можливому майбутньому розміщенню своїх миротворців на сході України.
 

Доповідь було підготовлено за дорученням колишнього генерального секретаря НАТО, радника Президента України Андерса Фог Расмуссена, інформує Reuters. 

На думку співавтора звіту експерта ООН при Колумбійському університеті в Нью-Йорку Річарда Гоуана, для врегулювання конфлікту на Донбасі ООН має відправити в Україну до 24 тисяч миротворців: близько 20 тисяч військовослужбовців із країн, що не входять в НАТО, і чотирьох тисяч поліцейських, повідомляє Reuters.

За словами Річарда Гоуана, до складу контингенту мають увійти представники європейських країн — таких, як Швеція; країн з досвідом участі в миротворчих місіях – таких, як Бразилія; а також держав, які мають довіру з боку РФ, — наприклад, Білорусь.

Введення миротворчої місії на Донбас дозволить, зокрема, провести там місцеві вибори, йдеться у доповіді. «Якщо вдасться достатньо швидко розгорнути присутність на місцях, добре було б перейти до місцевих виборів за 12 місяців, а потім залишити миротворців на період охолодження, скажімо, на два роки», — вважає Річард Гоуан.

Минулого тижня міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що Білорусь готова відправити своїх миротворців на Донбас. «Білорусь зберігає неупереджену і чесну щодо всіх учасників конфлікту позицію… Це конфлікт в нашому регіоні, в нашій сім’ї. В прямому сенсі слова. Тому додатковим способом допомогти конфліктуючим сторонам може стати введення на Донбас миро-
творців — звісно, в тому числі й білоруських».

Окремі експерти говорили про необхідність відправити на Донбас до 50 тисяч миротворців, але Річард Гоуан вважає, що така цифра нереалістична.

Всі статті рубрики На головну