Укр | Рус
Наслідок буревію - комунальна катастрофа Знову постраждали школярі Футбол. Полтава може залишитися без Ліги Європи Бокс. Постол і Тейлор провели першу дуель поглядів Футбол. З'явилася додаткова можливість побачити фінал Ліги чемпіонів для 15 тисяч осіб Ірина Геращенко закликала міжнародні організації активніше виступати за звільнення незаконно утримуваних громадян України на тимчасово окупованих територіях України та в РФ (відео) Президент України провів телефонну розмову з Канцлером Німеччини Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія за підсумками Погоджувальної ради (відео) Завдання спілки - розвиток дитячого футболу У села є власний музей Головного лікаря обрали на конкурсі Підполковника поліції підозрюють у хабарництві Кам'янець-Подільський їв вареники і встановлював рекорди Перший заступник Голови ВРУ Ірина Геращенко закликала міжнародні організації зайняти більш активну позицію щодо захисту прав заручників та політв’язнів Кремля Парламент має докласти всіх зусиль, щоб Україна якнайшвидше вийшла зі статутних органів СНД, - Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко
Загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ідею запровадження донорства органами людини в Україні?

Голосувати

Чи згодні ви стати донором органів післі своєї смерті?

Голосувати
На головну
14.02.2018

Місія у зоні конфлікту: хто і скільки

17 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки ООН представить доповідь, присвячену можливому майбутньому розміщенню своїх миротворців на сході України.
 

Доповідь було підготовлено за дорученням колишнього генерального секретаря НАТО, радника Президента України Андерса Фог Расмуссена, інформує Reuters. 

На думку співавтора звіту експерта ООН при Колумбійському університеті в Нью-Йорку Річарда Гоуана, для врегулювання конфлікту на Донбасі ООН має відправити в Україну до 24 тисяч миротворців: близько 20 тисяч військовослужбовців із країн, що не входять в НАТО, і чотирьох тисяч поліцейських, повідомляє Reuters.

За словами Річарда Гоуана, до складу контингенту мають увійти представники європейських країн — таких, як Швеція; країн з досвідом участі в миротворчих місіях – таких, як Бразилія; а також держав, які мають довіру з боку РФ, — наприклад, Білорусь.

Введення миротворчої місії на Донбас дозволить, зокрема, провести там місцеві вибори, йдеться у доповіді. «Якщо вдасться достатньо швидко розгорнути присутність на місцях, добре було б перейти до місцевих виборів за 12 місяців, а потім залишити миротворців на період охолодження, скажімо, на два роки», — вважає Річард Гоуан.

Минулого тижня міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що Білорусь готова відправити своїх миротворців на Донбас. «Білорусь зберігає неупереджену і чесну щодо всіх учасників конфлікту позицію… Це конфлікт в нашому регіоні, в нашій сім’ї. В прямому сенсі слова. Тому додатковим способом допомогти конфліктуючим сторонам може стати введення на Донбас миро-
творців — звісно, в тому числі й білоруських».

Окремі експерти говорили про необхідність відправити на Донбас до 50 тисяч миротворців, але Річард Гоуан вважає, що така цифра нереалістична.

Всі статті рубрики На головну