Укр | Рус
Штаб ООС: бойовики гатять з артилерії та мінометів У Києві застрелили відвідувача ресторану <<Погорів>> посадовець Укрпошти На Миколаївщині дворічна дитина втопилася у вигрібній ямі Організували турнір пам'яті Героя Футбол. Німеччина врятувалася останньої миті, забивши диво-гол у дальню «дев’ятку»! Теніс. Стаховський – у фіналі турніру в Ілклі Футбол. Мексика зробила заявку на вихід із групи Україна і Польща мають разом працювати над питанням ексгумації своїх громадян, які загинули під час Другої світової війни та в післявоєнні роки - міністр закордонних справ України Павло Клімкін Для капітального ремонту всіх доріг, які сполучають населені пункти по всій території України, необхідно виділити 2 трлн. гривень У Лондоні тисячі людей вийшли на протест з вимогою провести нове всенародне опитування щодо Brexit На Запоріжжі поліція ліквідувала нарколабораторію та вилучила близько 100 грам метамфетаміну (відео) Київські оперативники затримали квартирника за серію крадіжок (відео) На Волині поліцейські затримали групу торговців наркотиками та вилучили в них майже кілограм амфетаміну (відео) Про події та факти розкриття злочинів правоохоронцями на минулому тижні дивіться у щотижневику «Поліція Прикарпаття» (відео)
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
24.02.2018

Крок за кроком до впровадження альтернативи

В’ячеслав ВОРОНКОВ.

Експерти Одещини в галузі енергетики разом з консультантами Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» створили покрокову стратегію з поширення альтернативної енергетики, питань утилізації побутових відходів, а також підвищення енергоефективності в різних секторах господарства. Робота над документом тривала майже сім місяців. Очікується, що в разі впровадження заходів жителі області до 2022 року заощадять приблизно 2,6 мільярда гривень під час оплати комунальних послуг.

— Регіональний енергетичний план Одеської області не має аналогів в Україні. Головне, що заходи цілком реально втілити в життя. Документ зв’язує національні стратегічні документи раніше розробленими планами сталого енергетичного розвитку і клімату у восьми містах регіону: Балті, Білгород-Дністровському, Болграді, Ізмаїлі, Одесі, Рені, Чорноморську, Южному. Тепер у нас є ще один місток — Регіональний енергетичний план, виконання якого дасть змогу зберігати енергоресурси, водночас впроваджуючи альтернативні види енергетики та паливних систем, — зазначає начальник управління дозвільних процедур та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації Армен Мартиросян.

Під час розробки плану фахівці проаналізували споживання енергоресурсів, палива і стану секторів господарства Одещини. За їхніми підрахунками, регіон посідає перше місце в Україні з енергоефективності.

Нагадаємо: в Одеській області зосереджена значна частина генеруючих потужностей сонячної енергетики України — 40 відсотків. До того ж 91 відсоток електроенергії імпортується, решта надходить від ТЕЦ і сонячних електростанцій.

Тому не в останню чергу заходи Плану спрямовані на використанні потенціалу регіону.

— Виконання плану дає можливість ефективно використовувати ресурси, на які багата Одещина. Документ передбачає постійний моніторинг і забезпечення зворотної координації», — зазначив співвиконавець проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Руслан Тормосов. Загальна сума інвестицій для реалізації за-планованих до 2022 року заходів становить 295 мільйонів гривень.

Джерела фінансування — як обласний і місцевий бюджети, так і приватні інвестори.

Одеса.

Всі статті рубрики На головну