Укр | Рус
Футбол. Збірна Уругваю другою вийшла до плей-оф Теніс. Українки порадували перемогами Футбол. «Маріуполь» дізнався ім'я свого першого суперника в Лізі Європи Футбол. Роналду – найкращий снайпер європейських збірних! Баскетбол. Турки визначилися зі складом Найcтаршому ветерану органів внутрішніх справ Рівненщини — 104 роки За позовом прокуратури державі повернуто приміщення у центрі м.Рівне та стягнуто заборгованість за його оренду У Рівному відкрили спортмайданчик європейського стандарту Антисемітські текстівки придумали в Росії Власників ділянок визначить жеребкування Нагорода журналістам - абонемент на безплатну риболовлю Мітингували проти екологічного забруднення Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Славетна історія вкладається в чотири роки Законопроект про Національну безпеку визначає основні маркери, за якими держава буде рухатися до стандартів Північноатлантичного альянсу, - Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
06.03.2018

На виборах в Італії перемагають євроскептики

У неділю в Італії відбулися парламентські вибори до нижньої палати і сенаторів. Як свідчать проміжні результати підрахунку голосів, що оприлюднені Центральною виборчою комісією, переконливу більшість мандатів отримують політичні сили, що сповідують євроскептицизм. Станом на 12-ту годину понеділка (за Києвом) лідер перегонів — це популістський «Рух п’яти зірок», представники якого завжди відкрито виступали проти ЄС та євровалюти, ставили під питання членство Італії в НАТО та є прихильниками політики Кремля і його господаря. Їхні результати недосяжні для всіх інших партій — у нижній палаті парламенту рух набирає 32% голосів. Якщо ж брати до уваги блоки, то перед веде коаліція правоцентристів під проводом колишнього прем’єра Сильвіо Берлусконі, сумарний результат цих партій — 37%.

У складі коаліції правоцентристів також є дві партії євроскептиків, зокрема, лідер «правої коаліції», націоналістична партія Ліга півночі. Її результат на виборах — 18,79% голосів. Інша євроскептична сила, що долає виборчий бар’єр, — партія Брати Італії, яка також сповідує й націоналізм. Результат — 4,2%. Лівоцентристська коаліція проєвропейського спрямування, що була при владі останні п’ять років, посідає третє місце з результатом у 23% голосів. На момент верстки номера остаточних результатів виборів оголошено не було.

За новим виборчим законодавством Італії на пропорційній основі, більшість у двох палатах парламенту отримує політична сила, яка набрала на виборах 40 відсотків голосів. Такого результату не вдалося досягнути жодному учаснику перегонів, тому більшість тепер треба формувати шляхом переговорів. Отож Італія вступає у фазу політичної невизначеності, чого боялися Брюссель та міжнародні ринки.

Всі статті рубрики На головну