Укр | Рус
Буковина: 24 фури і 2 автобуси витягли із заметів рятувальники... Чернівецький обласний Центр крові квапить донорів! У ВПУ № 7 м. Кременчук - музей АТО: 7 загиблих випускників-героїв... Міськрада Сум зміцнює блокпости на додаткові 400 тис грн Закарпаття шанує ліквідаторів аварії на ЧАЕС У Тячівському р-ні - 2 спортивні заходи до Дня Святого Миколая Інсулін МКЧХ пацієнти Закарпаття отримують з відшкодуванням Українка Яхно визнана кращою синхроністки світу в 2018 році Футбол. На шляху до Мадрида Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Сьогодні увечері на Майдані відбудеться акція на підтримку українських моряків, військовополонених, заручників, політв‘язнів Вінниця: «Новий рік по-європейськи» - і «Без обмежень»! Оголошення незалежної православної церкви можна прирівняти до державотворення, - представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко Лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак окреслив позитиви в роботі парламенту за рік, що минає Фракція БПП пропонує створити у парламенті робочу групу для опрацювання законодавства щодо назв церков і майна релігійних громад
Загрузка...
На головну
07.03.2018

«Паспортний сервіс»: сто відвідувачів за три години

Віктор СКРИПНИК

Новий центр з видачі закордонних паспортів та ID-карток «Паспортний сервіс» на 42 робочі місця відкрито у Вінниці. Протягом перших трьох годин роботи тут надано послуги понад ста відвідувачам.

На знімку: у новому «Паспортному сервісі» документи оформляють протягом 15—20 хвилин.

— Можливості нового центру більші, ніж передбачалося, — зазначив заступник голови Вінницької ОДА Олександр Крученюк. — За попередніми прогнозами, 250 осіб можуть оформити документи протягом дня.
За словами керівника департаменту державного підприємства «Документ» Ольги Соколової, яка взяла участь у відкритті нової установи, 70 відсотків коштів за надані послуги залишатимуться в регіоні.
Торік 125 тисяч мешканців краю оформили закордонні паспорти, це майже удвічі більше, ніж 2016-го.

Віктор СКРИПНИК.
Фото із сайту Вінницької ОДА.

Вінницька область.

Всі статті рубрики На головну