Пхьончхан (Республіка Корея).
ХІІ зимові Паралімпійські ігри. 16 березня.

Скарбничка збірної України поповнилася ще трьома медалями. І знову на висоті опинилися представники біатлону.

У перегонах на 15 км (спортсмени з вадами зору) свою другу перемогу у Пхьончхані святкував Віталій Лук’яненко, який з одним промахом показав найкращий час на дистанції. На 20 секунд від партнера по команді відстав наш Олександр Казик, котрий став срібним призером.

На третє місце також претендували українці, але французу Ентоні Шаленкону вдалося вклинитися в боротьбу за медалі між нашими паралімпійцями. Відзначимо, що Анатолій Ковалевський та Юрій Уткін стали четвертими, програвши французові 8 секунд.

У жіночих перегонах на 12,5 км «срібло» виборола Оксана Шишкова, Ольга Прилуцька стала четвертою. Для Оксани це вже п’ята нагорода на цих Іграх.

Після цих яскравих виступів в активі команди України — 19 нагород (6 золотих, 6 срібних і 7 бронзових). На той момент наша країна була на четвертій позиції в медальному заліку.