Футбол. Паузу в чемпіонаті, спричинену поєдинками збірних, тренери «Динамо» заповнили у звичному робочому режимі. Спаринг вони не планували, але навчальну двосторонню гру провели. Основний склад «біло-синіх» зіграв із молодіжною командою. Зустріч відбулася в режимі чотирьох таймів по 12 хвилин і завершилася перемогою команди Олександра Хацкевича — 2:1.

У заняттях минулого тижня участі не брав бразильський нападник Жуніор Мораес. Зазвичай під час таких перерв у чемпіонаті він проводить профілактику коліна. Втім, уже в понеділок форвард тренувався разом із командою, яка розпочала цілеспрямовану підготовку до виїзду в Маріуполь. Планується, що динамівці літаком полетять до Запоріжжя, а звідти до місця призначення поїдуть автобусом.

Матч 25-го туру УПЛ «Маріуполь» — «Динамо» має відбутися 1 квітня на стадіоні імені Володимира Бойка. Початок о 14:00.