Укр | Рус
Футбол. «Динамо» виграло перший трофей сезону! США нададуть Україні 200 млн доларів допомоги в сфері оборони У Чернігові рясні дощі заливають садиби та підвали В Україні завершилися навчання Sea Breeze 2018 В джунглях Амазонії зафільмували <<найбільш самотню людину>> на планеті Адвокат Ірина Вань домоглася через Верховний Суд оправдання вбивці Різанина в автобусі: суд Любека видав ордер на арешт нападника Як сотні золотистих ретриверів відсвяткували річницю появи породи Японці потерпають від надзвичайної спеки після періоду сильних злив Поліцейські Черкащини виявили дві фури, які в одному із сіл намагалися розвантажити привезене з іншої області сміття Нацполіція вживе додаткових заходів для безпеки пасажирів на шляхах України – В’ячеслав Аброськін Футбол. Наставник «Зорі» оцінив висловлювання Віди і Вукоєвича У Рівному поліцейські викрили <<чорних археологів>> Унаслідок ДТП у Рівному загинув військовий На неділю обіцяють грози з градом, сухо - лише на півдні
Загрузка...
Голосування
Чому наші студенти їдуть навчатися за кордон?

Голосувати

Яка спеціальність -- твоя: що під час вступу впливає на вибір абітурієнтів?

Голосувати
На головну
14.04.2018

Спадщина і майбутнє

У Харкові відбувся міжнародний семінар «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм», ініційований Міністерством культури України в рамках Року охорони культурної спадщини. Міністр культури України Євген Нищук відзначив важливість проведення такого поважного форуму в контексті оголошеного в Україні спільно з Європою Року культурної спадщини, а також визнання провідної ролі культури в об’єднанні людей, консолідації та єдності суспільства.

Він також назвав низку стратегічних цілей — покращення якості культурних послуг на місцевому рівні у контексті децентралізації, створення умов для культурного лідерства та розвитку управлінських навичок, вироблення ефективного механізму мотивації до творчості та розвитку сучасного мистецтва, розроблення ефективної системи фінансової підтримки і, що найбільш актуально цього року, — охорона та розвиток культурної спадщини, збереження культурного розмаїття кожного регіону.

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична відзначила важливість проведення цього міжнародного заходу саме у Харкові: «Це дуже символічно, адже Харків постає на кордоні миру і війни. Харківщина дуже різноманітна, яскрава та багата на культурні здобутки.

Приємно, що вся Україна відкриє для себе нові можливості, нові обрії, поділиться своїм і ознайомиться з європейським досвідом».

На семінарі презентовано кілька програм, ініціатив та проектів Євросоюзу та Ради Європи — «Європейський рік культурної спадщини», «Ініціативи Ради Європи в сфері культурної спадщини», «Європейські культурні маршрути», спрямованих на поширення обізнаності про культурну спадщину як важливий ресурс розвитку регіонів та як основу соціальної згуртованості місцевих громад. У роботі семінару брали участь фахівці з України, Іспанії, Німеччини, Італії.

Вл. інф.

Всі статті рубрики На головну