Укр | Рус
Генеральна прокуратура України приєдналась до Ініціативи Інтерполу з електронної правової допомоги <<е-MLA>> Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт щодо колишнього Міністра юстиції України За фактом інциденту між народними депутатами під час телеефіру розпочато кримінальне провадження 20 квітня. Пам’ятні дати Пентагон назвав російські системи ППО у Сирії <<абсолютно неефективними>> Американський журнал Time опублікував свій традиційний список 100 найвпливовіших людей світу за минулий рік У Страсбурзі прийняли важливі рекомендації щодо асоціації України - ЄС В анексованому Росією Криму активіст Володимир Балух продовжує голодування, яке він оголосив місяць тому, 19 березня Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 19 квітня 2018 року Шляховики натрапили на снаряди неподалік Рівного Рятувальники у Березнівському районі Рівненщини витягнули з річки корову У Рівному обговорять перспективи ринку меду Обласну премію імені Ігоря Свєшнікова отримає Наталія Трохлюк Ірина Геращенко: <<Для України є неприйнятною присутність у складі миротворчої місії представників держави-агресора>> Завершився перший етап громадських слухань щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Рівненської АЕС
Загрузка...
На головну
14.04.2018

Спадщина і майбутнє

У Харкові відбувся міжнародний семінар «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм», ініційований Міністерством культури України в рамках Року охорони культурної спадщини. Міністр культури України Євген Нищук відзначив важливість проведення такого поважного форуму в контексті оголошеного в Україні спільно з Європою Року культурної спадщини, а також визнання провідної ролі культури в об’єднанні людей, консолідації та єдності суспільства.

Він також назвав низку стратегічних цілей — покращення якості культурних послуг на місцевому рівні у контексті децентралізації, створення умов для культурного лідерства та розвитку управлінських навичок, вироблення ефективного механізму мотивації до творчості та розвитку сучасного мистецтва, розроблення ефективної системи фінансової підтримки і, що найбільш актуально цього року, — охорона та розвиток культурної спадщини, збереження культурного розмаїття кожного регіону.

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична відзначила важливість проведення цього міжнародного заходу саме у Харкові: «Це дуже символічно, адже Харків постає на кордоні миру і війни. Харківщина дуже різноманітна, яскрава та багата на культурні здобутки.

Приємно, що вся Україна відкриє для себе нові можливості, нові обрії, поділиться своїм і ознайомиться з європейським досвідом».

На семінарі презентовано кілька програм, ініціатив та проектів Євросоюзу та Ради Європи — «Європейський рік культурної спадщини», «Ініціативи Ради Європи в сфері культурної спадщини», «Європейські культурні маршрути», спрямованих на поширення обізнаності про культурну спадщину як важливий ресурс розвитку регіонів та як основу соціальної згуртованості місцевих громад. У роботі семінару брали участь фахівці з України, Іспанії, Німеччини, Італії.

Вл. інф.

Всі статті рубрики На головну