Укр | Рус
Делегація Європарламенту відвідала Маріуполь, Краматорськ та ознайомилася із ситуацією поблизу лінії зіткнення Депутати Європарламенту відзначили прогрес, якого досягла Україна у реалізації Угоди про асоціацію Завершилося восьме засідання Парламентського комітету асоціації Україна – Європейський Союз Державний реєстратор діяв незаконно, чим завдав збитків на більш ніж 6,1 мільйона гривень Футбол. Шевченко і Ярмоленко відвідають матч «Арсенал» – «Ворскла» Баскетбол. «Черкаські Мавпи» та «Дніпро» сьогодні стартують у Кубку Європи Репродуктивна медицина -- на захисті благополуччя тисяч сімей та здорового майбутнього нації Ошатними й гарними можуть бути і "хрущівки" Вартові АЕС отримали сертифікати на житло Новонародженим -- «пакунок маляти» Неспроста її називали Сонцем Знову кличуть «Кролевецькі рушники» Бійцям півроку не можуть видати обіцяну винагороду Через обробку садів хімікатами різко зростає захворюваність на рак Пожежники одержали новітню техніку
Загрузка...
Голосування
Чи стежите ви за курсом валют?

Голосувати

Чи довіряєте ви українським банкам?

Голосувати

На вашу думку, який найкращий метод зберегти заощадження?

Голосувати

На що ви витрачаєте найбільшу частку місячного бюджету?

Голосувати

Чи вдається вам щомісяця заощаджувати?

Голосувати
На головну
14.04.2018

Найважче ще попереду

Олександр БІЛИК.

Понад дві години в македонському Охриді тривали переговори між міністрами закордонних справ Македонії і Греції Ніколою Дімітровим та Нікосом Козіасом.

Після їх закінчення міністри зустрілися із журналістами й заявили, що третій тур переговорів був відкритий і чесний. Вони обговорили всі варіанти нової назви Колишньої югославської Республіки Македонія і всі можливі підводні камені після прийняття того чи іншого найменування, а також реакцію на нього громадськості.

«Уперше ми назвали й строк, до якого країна повинна отримати нову назву, і кроки, які мають зробити обидві сторони для ухвалення рішення, а також те, як воно буде втілено в життя. Це була розмова з розумінням усіх проблем одне одного», — заявив Нікола Дімітров.

«Ми поступово зближаємо наші позиції з цього питання, і в нас залишається дедалі менше невирішених проблем. Їх залишилося дуже мало, але вони найважчі. Ми вже з’ясували всі спірні питання, що належать до минулого й створені іншими, а тепер маємо зробити так, щоб не з’явилося нових», — висловив свою думку Нікос Козіас.

Н. Дімітров додав, що паралельно з міністрами дуже напружено працювали й дві групи македонських та грецьких дипломатів. Вони обговорювали майбутнє двостороннє співробітництво у всіх галузях, а також працювали над текстом майбутньої угоди з метою запобігання іредентизму для двох країн і статтями її преамбули.

Міністри закордонних справ Македонії і Греції Нікола Дімітров та Нікос Козіас домовилися провести наступний тур переговорів 3 і 4 травня у Греції. Місцем зустрічі знову було обрано Салоніки.
 

Всі статті рубрики На головну