Укр | Рус
Теніс. П'ять українок зіграють в основній сітці US Open На Рівненщині лісокради «освоювали» чужу територію Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у круглому столі з питань релігійних свобод та провела зустріч з Послом Семом Браунбеком Рівненська обласна рада продовжує реорганізацію медзакладів Найбільшим попитом на ринку праці Рівненщини користуються робітничі професії Програма XXV Міжнародного гуцульського фестивалю буде насичена Фестиваль "Музыка и небо": десятки вертолетов и лучшие ди-джеи страны Розшукати зниклих дітей допоможе нова програма У районі "намазано медом" Тиждень донора для жителів Авдіївки Отруєння дітей у таборі “Орлятко”: Супрун назвала ймовірну причину Євросоюз оштрафував Google на €4,43 мільярда Грози та шквали до кінця доби накриють майже всю Україну Отруєння в таборі "Орлятко": у лікарнях залишаються 46 дітей та 3 дорослих Ірина Геращенко разом із колегами по парламенту підготували запити до Уряду щодо виконання закону про реінтеграцію Донбасу
Загрузка...
Голосування
Чому наші студенти їдуть навчатися за кордон?

Голосувати

Яка спеціальність -- твоя: що під час вступу впливає на вибір абітурієнтів?

Голосувати
На головну
14.04.2018

Найважче ще попереду

Олександр БІЛИК.

Понад дві години в македонському Охриді тривали переговори між міністрами закордонних справ Македонії і Греції Ніколою Дімітровим та Нікосом Козіасом.

Після їх закінчення міністри зустрілися із журналістами й заявили, що третій тур переговорів був відкритий і чесний. Вони обговорили всі варіанти нової назви Колишньої югославської Республіки Македонія і всі можливі підводні камені після прийняття того чи іншого найменування, а також реакцію на нього громадськості.

«Уперше ми назвали й строк, до якого країна повинна отримати нову назву, і кроки, які мають зробити обидві сторони для ухвалення рішення, а також те, як воно буде втілено в життя. Це була розмова з розумінням усіх проблем одне одного», — заявив Нікола Дімітров.

«Ми поступово зближаємо наші позиції з цього питання, і в нас залишається дедалі менше невирішених проблем. Їх залишилося дуже мало, але вони найважчі. Ми вже з’ясували всі спірні питання, що належать до минулого й створені іншими, а тепер маємо зробити так, щоб не з’явилося нових», — висловив свою думку Нікос Козіас.

Н. Дімітров додав, що паралельно з міністрами дуже напружено працювали й дві групи македонських та грецьких дипломатів. Вони обговорювали майбутнє двостороннє співробітництво у всіх галузях, а також працювали над текстом майбутньої угоди з метою запобігання іредентизму для двох країн і статтями її преамбули.

Міністри закордонних справ Македонії і Греції Нікола Дімітров та Нікос Козіас домовилися провести наступний тур переговорів 3 і 4 травня у Греції. Місцем зустрічі знову було обрано Салоніки.
 

Всі статті рубрики На головну