Укр | Рус
Генеральна прокуратура України приєдналась до Ініціативи Інтерполу з електронної правової допомоги <<е-MLA>> Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт щодо колишнього Міністра юстиції України За фактом інциденту між народними депутатами під час телеефіру розпочато кримінальне провадження 20 квітня. Пам’ятні дати Пентагон назвав російські системи ППО у Сирії <<абсолютно неефективними>> Американський журнал Time опублікував свій традиційний список 100 найвпливовіших людей світу за минулий рік У Страсбурзі прийняли важливі рекомендації щодо асоціації України - ЄС В анексованому Росією Криму активіст Володимир Балух продовжує голодування, яке він оголосив місяць тому, 19 березня Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 19 квітня 2018 року Шляховики натрапили на снаряди неподалік Рівного Рятувальники у Березнівському районі Рівненщини витягнули з річки корову У Рівному обговорять перспективи ринку меду Обласну премію імені Ігоря Свєшнікова отримає Наталія Трохлюк Ірина Геращенко: <<Для України є неприйнятною присутність у складі миротворчої місії представників держави-агресора>> Завершився перший етап громадських слухань щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Рівненської АЕС
Загрузка...
На головну
14.04.2018

Найважче ще попереду

Олександр БІЛИК.

Понад дві години в македонському Охриді тривали переговори між міністрами закордонних справ Македонії і Греції Ніколою Дімітровим та Нікосом Козіасом.

Після їх закінчення міністри зустрілися із журналістами й заявили, що третій тур переговорів був відкритий і чесний. Вони обговорили всі варіанти нової назви Колишньої югославської Республіки Македонія і всі можливі підводні камені після прийняття того чи іншого найменування, а також реакцію на нього громадськості.

«Уперше ми назвали й строк, до якого країна повинна отримати нову назву, і кроки, які мають зробити обидві сторони для ухвалення рішення, а також те, як воно буде втілено в життя. Це була розмова з розумінням усіх проблем одне одного», — заявив Нікола Дімітров.

«Ми поступово зближаємо наші позиції з цього питання, і в нас залишається дедалі менше невирішених проблем. Їх залишилося дуже мало, але вони найважчі. Ми вже з’ясували всі спірні питання, що належать до минулого й створені іншими, а тепер маємо зробити так, щоб не з’явилося нових», — висловив свою думку Нікос Козіас.

Н. Дімітров додав, що паралельно з міністрами дуже напружено працювали й дві групи македонських та грецьких дипломатів. Вони обговорювали майбутнє двостороннє співробітництво у всіх галузях, а також працювали над текстом майбутньої угоди з метою запобігання іредентизму для двох країн і статтями її преамбули.

Міністри закордонних справ Македонії і Греції Нікола Дімітров та Нікос Козіас домовилися провести наступний тур переговорів 3 і 4 травня у Греції. Місцем зустрічі знову було обрано Салоніки.
 

Всі статті рубрики На головну