Укр | Рус
Українці завоювали ще три медалі на Олімпіаді Футбол. Італійці відправили поляків до Ліги В Понад 500 заходів по Україні пройшли без грубих порушень – поліція Праворадикали скоїли напад на "офіс Медведчука" в центрі Києва Українські військові показали, як наш Мі-24 збиває російський безпілотник У Києві встановили рекорд наймасовішого виконання гімну ОУН У Німеччині літак упав на натовп - троє загиблих На арсеналі в Ічні продовжують гасити осередки пожежі — ДСНС Бюджет-2019: на енергоефективність буде виділено 2 мільярди ООС: бойовики стріляли з забороненої зброї, поранено 2 військових У Києві біля Лаври поліція затримала кілька десятків молодиків - ЗМІ Сутички на Майдані: у МВС пояснили, чому перевіряли активістів Ічня: У медзакладах лишаються понад 90 осіб Від -2 до +24: "бабине літо" не спішить відходити Денісова вимагає від РФ відпустити українського моряка на похорон матері
Загрузка...
На головну
17.04.2018

У громадах активно працюють над розв’язанням проблем

Марина ШКОРУБСЬКА

У Центрі розвитку місцевого самоврядування на Миколаївщині проаналізували перші 100 днів перебування на посадах керівників ОТГ. А також проблеми та перспективи розвитку територій.
— Ми акцентуємо на цьому увагу, бо це фундамент, основа подальшого існування наших територіальних громад, діяльності людей, які стали біля керма новостворених об’єднаних територіальних громад. Нинішня зустріч нам необхідна, щоб проаналізувати, як минули ці 100 днів. Що треба робити, аби громади розвивалися, далі нарощували свій потенціал, рухались у реалізації власних стратегічних планів, — зазначив керівник Центру розвитку місцевого самоврядування Валентин Бойко.
У грудні 2017 року вибори відбулись у семи громадах. Тож сьогодні попередніми результатами і баченням майбутнього поділились Павло Довгий — Володимирівська ОТГ, Віктор Матющенко — Прибузька ОТГ, Олексій Асмолов — Казанківська селищна ОТГ, Юрій Піньковий — Радсадівська сільська ОТГ, Сергій Пересунько — Широківська ОТГ, Валерій Хоміцький — Березанська селищна ОТГ.
Під час зустрічі Валентин Бойко також нагадав про масштабність об’єднання, яке відбулось у Миколаївській області.
— Це 34 тисячі населення, яке у нас об’єдналося в різні громади. Що стосується площ, то це понад дві тисячі квадратних кілометрів території. Між іншим, ця площа порівнянна із площею громади міста Миколаєва. Тепер щодо бюджету: 139,6 мільйона гривень власних доходів запланували сумарно об’єднані територіальні громади, а 289 мільйонів — це сума коштів, прийнятих на 2018 рік, — підкреслив керівник Центру розвитку місцевого самоврядування Валентин Бойко.
Серед проблем, над реалізацією яких нині працюють у громадах, голови ОТГ називали ремонти доріг та мостових переходів, відновлення та ремонти будівель загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, вирішення питань водозабезпечення населення, налагодження медичного обслуговування мешканців тощо.

Миколаївська область.

Всі статті рубрики На головну