Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Біатлон. «Золото» Юлії Журавок! Україна ні в кого не буде питати дозволу, крім власного народу - Президент про стратегічний курс держави на вступ до ЄС і НАТО Російська сторона блокує пропозиції України щодо передачі 23 росіян в обмін на українців-політв`язнів Кремля, - Ірина Геращенко НАБУ викрило у розкраданні понад 93 мільйонів гривень «Укрзалізниці» сімох осіб, серед підозрюваних – і народний депутат Прокуратура Рівненщини бере активну участь у міжнародному співробітництві Ухвалення Закону про впорядкування механізму переходу парафій до ПЦУ створює всі умови для мирного процесу розбудови нашої церкви - Президент на подячному молебні на Житомирщині Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил У ЦВК пройшли чергові тренінги «Вступ до кібергігієни» Теніс. Переможний дуплет у виконанні українок Відшукали заблукалого в Карпатах лижника (з Одеси, 1983 р. н.) Фракція "Народний фронт" пропонує встановити День вшанування пам`яті Героїв, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України Поблизу Львова горів завод компанії «Оліяр», постраждалих нема... Черкащина. IT-фахівці InterLink LLC перемогли на конкурсі у США
Загрузка...
На головну
17.04.2018

У громадах активно працюють над розв’язанням проблем

Марина ШКОРУБСЬКА

У Центрі розвитку місцевого самоврядування на Миколаївщині проаналізували перші 100 днів перебування на посадах керівників ОТГ. А також проблеми та перспективи розвитку територій.
— Ми акцентуємо на цьому увагу, бо це фундамент, основа подальшого існування наших територіальних громад, діяльності людей, які стали біля керма новостворених об’єднаних територіальних громад. Нинішня зустріч нам необхідна, щоб проаналізувати, як минули ці 100 днів. Що треба робити, аби громади розвивалися, далі нарощували свій потенціал, рухались у реалізації власних стратегічних планів, — зазначив керівник Центру розвитку місцевого самоврядування Валентин Бойко.
У грудні 2017 року вибори відбулись у семи громадах. Тож сьогодні попередніми результатами і баченням майбутнього поділились Павло Довгий — Володимирівська ОТГ, Віктор Матющенко — Прибузька ОТГ, Олексій Асмолов — Казанківська селищна ОТГ, Юрій Піньковий — Радсадівська сільська ОТГ, Сергій Пересунько — Широківська ОТГ, Валерій Хоміцький — Березанська селищна ОТГ.
Під час зустрічі Валентин Бойко також нагадав про масштабність об’єднання, яке відбулось у Миколаївській області.
— Це 34 тисячі населення, яке у нас об’єдналося в різні громади. Що стосується площ, то це понад дві тисячі квадратних кілометрів території. Між іншим, ця площа порівнянна із площею громади міста Миколаєва. Тепер щодо бюджету: 139,6 мільйона гривень власних доходів запланували сумарно об’єднані територіальні громади, а 289 мільйонів — це сума коштів, прийнятих на 2018 рік, — підкреслив керівник Центру розвитку місцевого самоврядування Валентин Бойко.
Серед проблем, над реалізацією яких нині працюють у громадах, голови ОТГ називали ремонти доріг та мостових переходів, відновлення та ремонти будівель загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, вирішення питань водозабезпечення населення, налагодження медичного обслуговування мешканців тощо.

Миколаївська область.

Всі статті рубрики На головну