Будапешт (Угорщина). Національна збірна України готується до старту чемпіонату світу в Дивізіоні 1В, котрий 22 квітня починається в Каунасі (Литва). Наші хокеїсти провели дуже корисну контрольну зустріч зі збірною Угорщини — учасником чемпіонату світу в Дивізіоні 1А.

Угорщина — Україна. 5:4 Б (1:0, 2:0, 1:4, 0:0, 1:0).

У середині третього періоду підопічні Олександра Савицького програвали (0:4), однак менш ніж за 9 хвилин відігралися.

Доля матчу вирішилася у серії післяматчевих штрафних кидків — тут сильнішими виявилися господарі.

Зазначимо, що дві шайби закинув Микита Буценко, ще по одному разу ворота суперника вразили Віктор Захаров та Віталій Лялька. Цікаво, що дві шайби українці організували вже на останній хвилині зустрічі — за 25 та 15 секунд до фінальної сирени.

Додамо, у Каунасі на ЧС суперниками українців будуть господарі турніру, а також збірні Японії, Румунії, Хорватії та Естонії.