Фехтування. Єреван (Вірменія). Молодіжна збірна України з фехтування на шаблях виборола бронзові медалі на чемпіонаті Європи (U-23).
Наші спортсменки Діана Залевська, Євгенія Аленіна, Юлія Бакастова та Олена Писаренко стали третіми в командному турнірі, вигравши у збірної Франції (45:43). Першими стали спортсменки РФ, котрі перемогли італійок.

Шахи. Високі Татри (Словаччина). Чемпіонат Європи. Харків’янка Анна Ушеніна (чемпіонка світу-2012, Європи-2016, у складі збірної України — переможниця шахової Олімпіади, чемпіонату світу і чемпіонату Європи) посіла третє місце.
Українка не програла жодної партії на турнірі, шість разів зігравши внічию. Отже, з вісьмома очками Ушеніна за додатковими показниками поступилася другим місцем минулорічній переможниці єврочемпіонату грузинці Нані Дзагнідзе (програла Ушеніній в особистій зустрічі). «Золото» дісталося Валентині Гуніній (РФ) — дев’ять очок.