9. «Карпати» 7 11 10 22 — 41 32
10. «Зірка» 6 9 13 19 — 37 27
11. «Сталь» 5 8 15 19 — 37 23
12. «Чорноморець» 4 10 14 22 — 46 22

21 квітня. «Сталь» — «Зірка». 1:1. Київ. «Оболонь-Арена». 217 глядачів. Рефері — Арановський. Голи: Кузик, 57 (п) — Петров, 50. Вилучено Цюпу («Зірка», 54, друге попередження).
«Чорноморець» — «Олександрія». 1:3. Одеса. «Чорноморець».
5 321 глядач. Рефері — Балакін (Київська область). Голи: Бобко, 50 — Старенький, 7, Грицук, 24 (п), Полярус, 77.
«Шахтар» — «Ворскла». 4:2. Харків. ОСК «Металіст». 4 698 глядачів. Рефері — Абдула (Харків). Голи: Марлос, 23, 47, Коваленко, 50, Патрік 88 — Коломоєць, 53, Сергійчук, 62.
22 квітня. «Олімпік» — «Карпати». 0:2. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. 700 глядачів. Рефері — Шурман (Київська область). Голи: Швед, 22, Карраскаль, 58. На 45+4-й хвилині Швед («Карпати») не реалізував пенальті (воротар).
«Зоря» — «Маріуполь». 3:1. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 2 075 глядачів. Рефері — Можаровський (Львів). Голи: Юрі, 67, Гордієнко, 75, Громов, 90+2 — Мішньов, 30.
«Верес» — «Динамо». 1:4. Львів. «Арена Львів». 6 224 глядачі. Рефері — Романов (Дніпро). Голи: Жуліо Сезар, 52 — Гармаш, 14, Бєсєдін, 47, 53, Гонсалес, 90+3.
Коли «гірники» одразу після перерви зробили рахунок 3:0, здавалося, що долю поєдинку вирішено. Але полтавчани не знітилися, а навпаки, активно пішли в атаку. Така рішучість принесла гостям плоди — вони забили два м’ячі і відродили інтригу.
Хоча і донеччани, збиваючи наступальний порив суперника, самі гостро діяли попереду і мали кілька нагод забити. Лише під завісу зустрічі «Шахтар» забив четвертий м’яч і поставив переможну крапку.

***

Поєдинок на «Арені Львів» став ефектним завершенням туру. Вболівальники побачили гостре протистояння, п’ять забитих м’ячів і ще чимало гольових моментів.
Обидві команди з перших хвилин віддавали перевагу атакувальним діям. Але в підсумку зиск з цього мало «Динамо». Робили свою справу кияни чітко і просто. Забивали вони щоразу з флангових передач у центр карного майданчика. І завадити суперникові успішно виконувати цю роботу рівняни не зуміли.

***

Серед подій туру варто відзначити перемогу «Карпат», котра стала для «левів» четвертою поспіль.