Укр | Рус
Футбол. Переможна стабільність «Атлетіко» Уперше за часів незалежності відбудеться світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл Один із найпопулярніших курортів України потопає у смітті та нечистотах Новий тріумф «золотої рибки» На Рівненщині підозрюваного у розбещенні малолітньої взяли під варту Спека трохи спаде Лауреатом цьогорічної премії імені Свєшнікова стала директор Березнівського музею Лісова охорона Футбол. Відомі всі пари плей-оф відбору ЛЧ Уляна Супрун: "Розглянемо особливості кожної території" Найдовший український медівник виготовили у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Футбол. Мадридське дербі в столиці Естонії Ячмінь не придатний для пивоваріння, а пшениця -- для хліба У рідному місті Маестро лунатиме магічна музика Мирослава Скорика Посадовець продавав ділянку "з-під поли"
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
16.05.2018

Незабаром буде своє холодильне обладнання для напоїв і морозива

Віктор СКРИПНИК

В обласному центрі завершується монтаж обладнання і технологічних ліній першого корпусу нового заводу з виробництва холодильного обладнання.

На знімку: робітники завершують монтаж технологічних ліній на новому заводі.

Фото зі сторінки Ігоря Гуменного у мережі Фейсбук.

— Виробничий план на червень зверстано, — зазначив керівник компанії, що інвестувала кошти у будівництво, Ігор Гуменний. — У червні отримаємо першу продукцію. Це холодильне обладнання для напоїв і морозива.
Підприємець оглянув нове виробництво, площа якого, за його словами, становить майже 20 тисяч квадратних метрів. Наголосив, що фахівці після навчання повертаються до Вінниці — хто з Харкова, а хто з Італії, де стажувалися на аналогічних виробництвах. До речі, саме італійські інженери здійснюють керівництво і контроль за виконанням робіт з монтажу і налагодження обладнання.
Перший корпус збудували протягом року. Роботи починали, як кажуть будівельники, з нуля. Десятого червня 2017-го на території індустріального парку на околиці Вінниці заклали капсулу і три бетонні блоки під майбутній завод. Загалом будівництво відбуватиметься у три етапи. Завершити його планують у 2020 році. Інвестиції становитимуть понад 10 мільйонів євро. Триває набір інженерно-технічних працівників і робітників. На новому підприємстві створять приблизно 1,5 тисячі робочих місць. Вироблену у Вінниці продукцію реалізовуватимуть у нашій державі, а також у країнах Європи. Компанія має свої представництва у 25 країнах.

Віктор СКРИПНИК.

Всі статті рубрики На головну