Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Біатлон. «Золото» Юлії Журавок! Україна ні в кого не буде питати дозволу, крім власного народу - Президент про стратегічний курс держави на вступ до ЄС і НАТО Російська сторона блокує пропозиції України щодо передачі 23 росіян в обмін на українців-політв`язнів Кремля, - Ірина Геращенко НАБУ викрило у розкраданні понад 93 мільйонів гривень «Укрзалізниці» сімох осіб, серед підозрюваних – і народний депутат Прокуратура Рівненщини бере активну участь у міжнародному співробітництві Ухвалення Закону про впорядкування механізму переходу парафій до ПЦУ створює всі умови для мирного процесу розбудови нашої церкви - Президент на подячному молебні на Житомирщині Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил У ЦВК пройшли чергові тренінги «Вступ до кібергігієни» Теніс. Переможний дуплет у виконанні українок Відшукали заблукалого в Карпатах лижника (з Одеси, 1983 р. н.) Фракція "Народний фронт" пропонує встановити День вшанування пам`яті Героїв, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України Поблизу Львова горів завод компанії «Оліяр», постраждалих нема... Черкащина. IT-фахівці InterLink LLC перемогли на конкурсі у США
Загрузка...
На головну
16.05.2018

Незабаром буде своє холодильне обладнання для напоїв і морозива

Віктор СКРИПНИК

В обласному центрі завершується монтаж обладнання і технологічних ліній першого корпусу нового заводу з виробництва холодильного обладнання.

На знімку: робітники завершують монтаж технологічних ліній на новому заводі.

Фото зі сторінки Ігоря Гуменного у мережі Фейсбук.

— Виробничий план на червень зверстано, — зазначив керівник компанії, що інвестувала кошти у будівництво, Ігор Гуменний. — У червні отримаємо першу продукцію. Це холодильне обладнання для напоїв і морозива.
Підприємець оглянув нове виробництво, площа якого, за його словами, становить майже 20 тисяч квадратних метрів. Наголосив, що фахівці після навчання повертаються до Вінниці — хто з Харкова, а хто з Італії, де стажувалися на аналогічних виробництвах. До речі, саме італійські інженери здійснюють керівництво і контроль за виконанням робіт з монтажу і налагодження обладнання.
Перший корпус збудували протягом року. Роботи починали, як кажуть будівельники, з нуля. Десятого червня 2017-го на території індустріального парку на околиці Вінниці заклали капсулу і три бетонні блоки під майбутній завод. Загалом будівництво відбуватиметься у три етапи. Завершити його планують у 2020 році. Інвестиції становитимуть понад 10 мільйонів євро. Триває набір інженерно-технічних працівників і робітників. На новому підприємстві створять приблизно 1,5 тисячі робочих місць. Вироблену у Вінниці продукцію реалізовуватимуть у нашій державі, а також у країнах Європи. Компанія має свої представництва у 25 країнах.

Віктор СКРИПНИК.

Всі статті рубрики На головну