Укр | Рус
Футбол. Переможна стабільність «Атлетіко» Уперше за часів незалежності відбудеться світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл Один із найпопулярніших курортів України потопає у смітті та нечистотах Новий тріумф «золотої рибки» На Рівненщині підозрюваного у розбещенні малолітньої взяли під варту Спека трохи спаде Лауреатом цьогорічної премії імені Свєшнікова стала директор Березнівського музею Лісова охорона Футбол. Відомі всі пари плей-оф відбору ЛЧ Уляна Супрун: "Розглянемо особливості кожної території" Найдовший український медівник виготовили у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Футбол. Мадридське дербі в столиці Естонії Ячмінь не придатний для пивоваріння, а пшениця -- для хліба У рідному місті Маестро лунатиме магічна музика Мирослава Скорика Посадовець продавав ділянку "з-під поли"
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
16.05.2018

«Великий терор: місця пам’яті»

До днів вшанування пам’яті жертв масових політичних репресій 1937-1938 років у Верховній Раді України відбулося відкриття експозиції «Великий терор: місця пам’яті».
Виставка є результатом співпраці Українського інституту національної пам’яті, Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» та Головної редколегії науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією».
Експозиція складається з 17 банерів і висвітлює трагічні сторінки історії, пов’язані зі становленням комуністичного тоталітарного режиму на території України.

На знімку: Микола Княжицький, голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті.

Фото Сергія КОВАЛЬЧУКА.
Більше фото тут — www.golos.com.ua

Всі статті рубрики На головну