Укр | Рус
Футбол. «Динамо» здолало празький бар’єр і вийшло до плей-оф Хокею на Олімпіадах жити! Проект закону S.3336 «Акт про захист Америки від кремлівської агресії-2018», внесений на розгляд Сенату, передбачає чітко визначений перелік санкцій проти російських установ та фізичних осіб, які має затвердити президент США 15 серпня відбудеться засідання робочої підгрупи з напрацювання змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підвищення ефективності досудового розслідування Президент України провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Сенцов у передкритичному стані Поліцейські розшукують зловмисника, причетного до поранення жителя села Зносичі Футбол. «Брага» перед домашнім матчем із «Зорею» зазнала втрати Ювелірні крадії зі столиці постануть перед рівненським судом Дорога до бункера стане сучасною Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міністерство з питань тимчасово окупованих територій об'єднають зусилля заради бранців Кремля Російська правозахисниця Зоя Свєтова відвідала у колонії в Лабитнангі українського режисера Олега Сенцова, що тримає голодування. За його словами, стан здоров'я у нього зараз «передкритичний» Олег Сенцов, російські ліберали та імперська гебня Житло - пільговикам Екстремальна спека до 2050 року накриє майже тисячу міст
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
16.05.2018

Шахраї намагалися вкрасти будівлю неплатоспроможного банку

Національний банк оскаржив незаконні дії державних реєстраторів, що дало змогу зупинити шахрайську схему на суму майже 25 млн гривень.
За інформацією НБУ, йдеться про блокування оборудки, яке могло призвести до незаконного заволодіння будівлею в центрі Полтави. ПАТ «ВіЕйБі Банк», яке визнано неплатоспроможнім, передало цю будівлю в іпотеку Національному банку, про що до реєстру речових прав унесено відповідний запис. Однак 27 березня 2018 року стало відомо, що її неправомірно перереєстровано на приватну фірму. При цьому заяву на проведення реєстраційних дій начебто подано самим ПАТ «ВіЕйБі Банк». Проте уповноважена особа Фонду гарантування вкладів (ФГВФО) повідомила, що не подавала жодних заяв про внесення записів до реєстру.
Днями комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції розглянула претензії Нацбанку та повністю їх задовольнила.

Всі статті рубрики На головну