Укр | Рус
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив виставку <<Перша Грузинська Демократична Республіка>>, розгорнуту у кулуарах третього поверху Парламенту Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Рівненська делегація вшановує пам'ять загиблих земляків у Волновасі Безвісти зниклих жителів Здолбунівського району розшукали поліцейські За <<митні>> кошти добудують вісім ділянок доріг Рівненщини І.Геращенко: <<Важливо консолідувати спільні зусилля Уряду, Парламенту, міжнародних організацій та громадського сектору у питанні звільнення українських заручників та політв’язнів та апелювати із цим питанням до президента РФ>> На Рівненській АЕС розпочалась перевірка ДСНС України Теніс. Костюк подолала перший раунд кваліфікації на Roland Garros Ірина Геращенко переконана, що ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд стане важливим елементом послідовної політики держави у сфері протидії корупції За чотири місяці аудитори забезпечили відшкодування втрат на 7,6 мільйона гривень Увага, шахраї! Загинув у власному кафе Футбол. Аваков розповів про 40 обшуків Молодь запрошують на навчальну сесію до Верховної Ради Обіцянки міністра два роки чекають?..
Загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ідею запровадження донорства органами людини в Україні?

Голосувати

Чи згодні ви стати донором органів післі своєї смерті?

Голосувати
На головну
16.05.2018

Шахраї намагалися вкрасти будівлю неплатоспроможного банку

Національний банк оскаржив незаконні дії державних реєстраторів, що дало змогу зупинити шахрайську схему на суму майже 25 млн гривень.
За інформацією НБУ, йдеться про блокування оборудки, яке могло призвести до незаконного заволодіння будівлею в центрі Полтави. ПАТ «ВіЕйБі Банк», яке визнано неплатоспроможнім, передало цю будівлю в іпотеку Національному банку, про що до реєстру речових прав унесено відповідний запис. Однак 27 березня 2018 року стало відомо, що її неправомірно перереєстровано на приватну фірму. При цьому заяву на проведення реєстраційних дій начебто подано самим ПАТ «ВіЕйБі Банк». Проте уповноважена особа Фонду гарантування вкладів (ФГВФО) повідомила, що не подавала жодних заяв про внесення записів до реєстру.
Днями комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції розглянула претензії Нацбанку та повністю їх задовольнила.

Всі статті рубрики На головну