Укр | Рус
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив виставку <<Перша Грузинська Демократична Республіка>>, розгорнуту у кулуарах третього поверху Парламенту Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Рівненська делегація вшановує пам'ять загиблих земляків у Волновасі Безвісти зниклих жителів Здолбунівського району розшукали поліцейські За <<митні>> кошти добудують вісім ділянок доріг Рівненщини І.Геращенко: <<Важливо консолідувати спільні зусилля Уряду, Парламенту, міжнародних організацій та громадського сектору у питанні звільнення українських заручників та політв’язнів та апелювати із цим питанням до президента РФ>> На Рівненській АЕС розпочалась перевірка ДСНС України Теніс. Костюк подолала перший раунд кваліфікації на Roland Garros Ірина Геращенко переконана, що ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд стане важливим елементом послідовної політики держави у сфері протидії корупції За чотири місяці аудитори забезпечили відшкодування втрат на 7,6 мільйона гривень Увага, шахраї! Загинув у власному кафе Футбол. Аваков розповів про 40 обшуків Молодь запрошують на навчальну сесію до Верховної Ради Обіцянки міністра два роки чекають?..
Загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ідею запровадження донорства органами людини в Україні?

Голосувати

Чи згодні ви стати донором органів післі своєї смерті?

Голосувати
На головну
16.05.2018

Нідерланди відмовилися від «Лабораторії Касперського»

Уряд Нідерландів ухвалив рішення відмовитися від використання програмного забезпечення російської компанії «Лабораторія Касперського». Про це повідомляє Reuters із посиланням на лист міністра безпеки і юстиції Нідерландів Фердинанда Ґраппергауса до парламенту країни. «Це запобіжний засіб, ухвалений з точки зору національної безпеки», — заявив міністр.

Компанії, що займаються питаннями захисту, також повинні припинити використання програм «Касперського». Ф. Ґраппергаус зауважив, що «Лабораторія Касперського» підпорядковується російському законодавству і її можуть зобов’язати підкоритися інтересам розвідувальних служб РФ. За його словами, в Москви є наступальна кібер-програма, яка, зокрема, націлена на Нідерланди. Водночас він повідомив, що в їхній країні не було конкретних випадків зловживання з боку російської компанії, але цього не можна виключати в майбутньому.

Раніше від продукції «Лабораторії Касперського» відмовилися уряди США, Великої Британії, Литви та України — через підозри в тому, що виробник антивірусного програмного забезпечення може бути використаний Кремлем як інструмент шпигунства.

Всі статті рубрики На головну