Укр | Рус
Футбол. «Динамо» здолало празький бар’єр і вийшло до плей-оф Хокею на Олімпіадах жити! Проект закону S.3336 «Акт про захист Америки від кремлівської агресії-2018», внесений на розгляд Сенату, передбачає чітко визначений перелік санкцій проти російських установ та фізичних осіб, які має затвердити президент США 15 серпня відбудеться засідання робочої підгрупи з напрацювання змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підвищення ефективності досудового розслідування Президент України провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Сенцов у передкритичному стані Поліцейські розшукують зловмисника, причетного до поранення жителя села Зносичі Футбол. «Брага» перед домашнім матчем із «Зорею» зазнала втрати Ювелірні крадії зі столиці постануть перед рівненським судом Дорога до бункера стане сучасною Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міністерство з питань тимчасово окупованих територій об'єднають зусилля заради бранців Кремля Російська правозахисниця Зоя Свєтова відвідала у колонії в Лабитнангі українського режисера Олега Сенцова, що тримає голодування. За його словами, стан здоров'я у нього зараз «передкритичний» Олег Сенцов, російські ліберали та імперська гебня Житло - пільговикам Екстремальна спека до 2050 року накриє майже тисячу міст
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
16.05.2018

Нідерланди відмовилися від «Лабораторії Касперського»

Уряд Нідерландів ухвалив рішення відмовитися від використання програмного забезпечення російської компанії «Лабораторія Касперського». Про це повідомляє Reuters із посиланням на лист міністра безпеки і юстиції Нідерландів Фердинанда Ґраппергауса до парламенту країни. «Це запобіжний засіб, ухвалений з точки зору національної безпеки», — заявив міністр.

Компанії, що займаються питаннями захисту, також повинні припинити використання програм «Касперського». Ф. Ґраппергаус зауважив, що «Лабораторія Касперського» підпорядковується російському законодавству і її можуть зобов’язати підкоритися інтересам розвідувальних служб РФ. За його словами, в Москви є наступальна кібер-програма, яка, зокрема, націлена на Нідерланди. Водночас він повідомив, що в їхній країні не було конкретних випадків зловживання з боку російської компанії, але цього не можна виключати в майбутньому.

Раніше від продукції «Лабораторії Касперського» відмовилися уряди США, Великої Британії, Литви та України — через підозри в тому, що виробник антивірусного програмного забезпечення може бути використаний Кремлем як інструмент шпигунства.

Всі статті рубрики На головну