Укр | Рус
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив виставку <<Перша Грузинська Демократична Республіка>>, розгорнуту у кулуарах третього поверху Парламенту Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Рівненська делегація вшановує пам'ять загиблих земляків у Волновасі Безвісти зниклих жителів Здолбунівського району розшукали поліцейські За <<митні>> кошти добудують вісім ділянок доріг Рівненщини І.Геращенко: <<Важливо консолідувати спільні зусилля Уряду, Парламенту, міжнародних організацій та громадського сектору у питанні звільнення українських заручників та політв’язнів та апелювати із цим питанням до президента РФ>> На Рівненській АЕС розпочалась перевірка ДСНС України Теніс. Костюк подолала перший раунд кваліфікації на Roland Garros Ірина Геращенко переконана, що ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд стане важливим елементом послідовної політики держави у сфері протидії корупції За чотири місяці аудитори забезпечили відшкодування втрат на 7,6 мільйона гривень Увага, шахраї! Загинув у власному кафе Футбол. Аваков розповів про 40 обшуків Молодь запрошують на навчальну сесію до Верховної Ради Обіцянки міністра два роки чекають?..
Загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ідею запровадження донорства органами людини в Україні?

Голосувати

Чи згодні ви стати донором органів післі своєї смерті?

Голосувати
На головну
17.05.2018

Для народжених у Чернігові

Василь ЧЕПУРНИЙ

Ще 184 чернігівські родини отримають одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет міськради. 
А саме: 94 родини отримують допомогу при народженні першої дитини по 
5 тис. грн, 75 родин — на другу дитину по 10 тис. грн, 13 родин — на третю дитину по 20 тис. грн. Серед новонароджених 2 двійні, допомога на яких становить по 30 тисяч грн на кожну сім’ю. Загальна сума виплат за цим рішенням виконкому — 
1 млн 540 тис. грн з міського бюджету.
Загалом з початку дії цієї програми допомогу вже отримали 824 чернігівські сім’ї на загальну суму виплат 6 млн 885 тис. грн з міського бюджету. Допомога видається родинам (матерям), які постійно проживають з дитиною та місце проживання яких зареєстровано в Чернігові.

Чернігів.

Всі статті рубрики На головну