Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Біатлон. «Золото» Юлії Журавок! Україна ні в кого не буде питати дозволу, крім власного народу - Президент про стратегічний курс держави на вступ до ЄС і НАТО Російська сторона блокує пропозиції України щодо передачі 23 росіян в обмін на українців-політв`язнів Кремля, - Ірина Геращенко НАБУ викрило у розкраданні понад 93 мільйонів гривень «Укрзалізниці» сімох осіб, серед підозрюваних – і народний депутат Прокуратура Рівненщини бере активну участь у міжнародному співробітництві Ухвалення Закону про впорядкування механізму переходу парафій до ПЦУ створює всі умови для мирного процесу розбудови нашої церкви - Президент на подячному молебні на Житомирщині Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил У ЦВК пройшли чергові тренінги «Вступ до кібергігієни» Теніс. Переможний дуплет у виконанні українок Відшукали заблукалого в Карпатах лижника (з Одеси, 1983 р. н.) Фракція "Народний фронт" пропонує встановити День вшанування пам`яті Героїв, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України Поблизу Львова горів завод компанії «Оліяр», постраждалих нема... Черкащина. IT-фахівці InterLink LLC перемогли на конкурсі у США
Загрузка...
На головну
17.05.2018

Європейці побачили жахіття на власні очі

Голова Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї ОБСЄ Артур Герасимов провів зустріч із Президентом Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі Георгієм Церетелі. У зустрічі також узяли участь Спеціальний представник ПА ОБСЄ, Керівник Офісу ПА ОБСЄ у Відні, Посол Андреас Нотелле та Голова адміністративного офісу ПА ОБСЄ зі спостереження за виборами Ірина Сабашук.

Сторони відзначили наявний високий рівень міжпарламентського співробітництва та наголосили на необхідності його поглиблення, зокрема, між делегаціями національних парламентів у ПА ОБСЄ.

Окрему увагу було приділено питанню протидії російській агресії на Донбасі, необхідності повного відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, а також актуальній ситуації на території окупованого Криму. Українська сторона зазначила, що надає велике значення ефективній підтримці зусиль з боку ОБСЄ, зокрема в рамках діяльності Спеціальної місії ОБСЄ зі спостереження в Україні, та наголосила на тому, що, незважаючи на протидію учасників ОБСЄ, Росія і надалі продовжує свою агресію проти України, чим грубо порушує міжнародні зобов’язання і основні принципи, на яких заснована ОБСЄ.

Голова Постійної делегації Верховної Ради України в ПА ОБСЄ Артур Герасимов поінформував членів делегації Асамблеї про плани роботи української делегації під час наступної сесії ПА ОБСЄ, що відбудеться 6—11 липня в Берліні (ФРН).

Члени делегації Асамблеї повідомили, що 11—13 травня вони відвідали Харків і Краматорськ, побували в населених пунктах на лінії фронту, провели переговори з представниками Донецької ОДА. Під час зустрічі було наголошено на необхідності цілодобового контролю СММ ОБСЄ з метою збереження режиму тиші. Також на зустрічі обговорили ситуацію, що склалася в області із внутрішньо переміщеними особами, та шляхи подальшої співпраці між ОБСЄ та Донецькою ОДА.

Президент ПА ОБСЄ Г. Церетелі подякував А. Герасимову та керівництву Донецької ОДА за організацію візиту на схід України, а також за можливість побачити ситуацію на власні очі. «Увесь світ і така організація, як ПА ОБСЄ, зацікавлені в збереженні миру, суверенітету і територіальної цілісності України», — наголосив він.

Інформаційне управління апарату Верховної Ради України.

Всі статті рубрики На головну