Спортивна гімнастика. Осієк (Хорватія). Етап Кубка виклику. Українська спортсменка Діана Варинська виграла три золоті медалі.
Спочатку 17-річна киянка перемогла у вправах на різновисоких брусах, отримавши оцінку 14.000 бала. Другою стала представниця Словаччини Барбора Мокосова (13.233), угорка Ноемі Макра посіла третє місце (13.100).
У вправах на колоді наша Діана набрала 13.000 бала, випередивши Мокосову (12.633 очка). У вільних вправах українка записала до свого активу 13.367 бала. «Срібло» в угорки Софії Ковач, котру Діана обійшла на 0.567 бала.
Відзначимо, що Варинська, незважаючи на юний вік, уже має досвід виступів на чемпіонаті світу. Минулого року вона брала участь у ЧС у Монреалі (Канада) і вийшла до фіналів змагань у багатоборстві та на брусах.