Укр | Рус
Футбол. Один із фаворитів переконливо обіграв дебютанта Більше 220 селянських господарств Рівненщини отримають гроші за вирощування телят У Рівному відсвяткували День батька Галичани знову «обдарували» Млинівський район Рівненщини сміттям На Рівненщині служба зайнятості працевлаштувала 13,6 тисячі людей Футбол. Шведи переграли корейців, реалізувавши пенальті Як DESPRO об'єднує буковинців На честь 100-річчя перебування Українських січових стрільців у Центральній Україні На Запоріжжі спалах АЧС Відкрився перший інклюзивний майданчик По п'ять сомів на долоні Полігон, але не для стрільби, а для знань Знову львівське сміття Представники місцевого самоврядування привітали дільничних офіцерів поліції Рівненщини з професійним святом Фотофактаж. Зустріч Голови Верховної Ради України А.Парубія з членом Парламенту Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмедом Аль-Джарваном та Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі...
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.06.2018

Спільні цінності мають стати вищими за економічні інтереси

Триває офіційний візит Голови Верховної Ради України Андрія Парубія до Французької Республіки.

Під час зустрічі з Головою Національних зборів Франції Франсуа де Ружі Голова Верховної Ради подякував за санкції, які Франція запровадила проти Російської Федерації.

«Для нас євроінтеграція є ключовим питанням міжнародної політики держави. На шляху євроінтеграції для нас важлива підтримка Франції, зокрема — у міжнародних організаціях», — зазначив Андрій Парубій. У цьому контексті Голова Верховної Ради України звернув увагу Голови Національних зборів Франції, що повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи неможливе, допоки Російська Федерація не звільнить окуповані українські території.

«Будь-які спроби домовитися дипломатичним шляхом Путін розглядає як слабкість. Тому загравати з агресором — дуже небезпечно», — заявив Голова Верховної Ради.
Андрій Парубій зазначив, що Європейський Союз заснований насамперед на спільності цінностей, висловивши сподівання, що саме тому французькі колеги ставитимуть цінності вище за економічні інтереси.

Голова Верховної Ради України закликав представників французького бізнесу «відійти від участі у сумнівному і безперспективному проекті газогону «Північний потік-2», а звернути свою увагу на український ринок». За словами А. Парубія, Український Парламент докладає максимум зусиль для поліпшення інвестиційного клімату в Україні.

«Ми готові сприяти приходу в Україну французьких інвестицій та підприємств», — підкреслив А. Парубій і повідомив, що учора він підписав Постанову Верховної Ради України про ратифікацію договору про закупівлю партії військових гелікоптерів французького виробництва.

Під час зустрічі з Головою Сенату Франції Жераром Ларше (на знімку другий праворуч)

сторони обговорили питання розвитку двосторонніх відносин України і Франції у різних сферах, і наголосили на необхідності подальшого посилення міжпарламентської співпраці.

Андрій Парубій також відвідав міжнародну виставку «Evrosatory». Відбулися його робочі зустрічі на стендах компаній «Укроборонпром», «Airbus» та «Thales».

***

12—15 червня Голова Верховної Ради України Андрій Парубій перебуватиме у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії.

Під час візиту відбудуться зустрічі з міністром збройних сил Великої Британії Марком Ланкастером та з міністром у справах Європи та Північної і Південної Америки сером Аланом Данканом.
Також Голова Верховної Ради України зустрінеться зі Спікером Палати громад парламенту Великої Британії Дж. Беркоу, з головою Комітету у закордонних справах Палати громад парламенту Великої Британії Томом Тагенхатом, зі Спікером Палати лордів парламенту Великої Британії Лордом Фоулером та з головою Комітету з питань оборони Палати громад парламенту Великої Британії Дж. Льюісом, зі Спікером парламенту Шотландії К. Макінтошем.

Делегація Верховної Ради України на чолі з Андрієм Парубієм ознайомиться з роботою парламенту Шотландії щодо зв’язків із громадськістю, відвідає годину запитань до Першого Міністра уряду Шотландії.

Голова Національних зборів Франції Франсуа де Ружі .

Прес-служба апарату Верховної Ради України.
Фото Андрія НЕСТЕРЕНКА.

 

Всі статті рубрики На головну