Дзюдо. Пакш (Угорщина). Кубок Європи серед юніорів. Збірна України з 11 нагородами (4 золоті, 2 срібні, 5 бронзових) стала першою в медальному заліку.

У вазі до 44 кг Катерина Саблєва з Івано-Франківської області в фіналі взяла гору над угоркою Фатіме Берінгер.

Ще одне «золото», втім як і «срібло», було гарантоване нашій команді у вазі до 100 кг у юніорів ще до початку головного поєдинку. У фіналі зустрічалися представники Київської й Харківської областей — відповідно Олексій Моісєєв і Євген Вегера. Переміг Євген. У цій самій вазі третє місце посів Аслан Куразов із Запорізької області. Отже, «сотня» принесла Україні повний комплект нагород.

Золотими медалями потішили також кияни: Анастасія Антіпіна (73 кг) та Дільшот Халматов (55 кг). Ці титули дали змогу нашим дзюдоїстам обійти господарів змагань за головним показником — перемогами. У результаті в українців — чотири перші місця, тоді як в угорців — три.