Футбол. Сейняйокі (Фінляндія). Чемпіонат Європи (U-19). Група В. 2-й тур. 20 липня. Франція — Туреччина. 5:0.
Україна — Англія. 1:1. Голи: Супряга, 39 — Тавернер, 8.
Україна: Кучерук, Миколенко, Бондар, Попов (Снурніцин, 73), Корнієнко, Хахльов (Чех, 90+2), Дришлюк, Конопля, Булеца, Цитаїшвілі (Ременюк, 62), Супряга. Тренер — Олександр Петраков.
Хоч наші і пропустили ще в дебюті поєдинку з чинним чемпіоном, але поступово захопили ініціативу і перед перервою зрівняли рахунок. У всій красі постав форвард «Дніпра-1» Владислав Супряга. Пройшовши правим флангом, він у карному майданчику виграв боротьбу у високого на зріст капітана англійців, представника «Челсі» Тревора Чалоби і, перебуваючи під дуже гострим кутом, ударом низом «пробив» воротаря Еллері Балкомба.
Другий тайм тривав у відносно рівній боротьбі. Обидві команди мали моменти. Але рахунок так і не змінився. По-справжньому бойова нічия.
Після другого туру збірні України та Англії набрали по 4 очки і лідирували в групі. Франція — 3, Туреччина — 0.