Укр | Рус
Футбол. У чотирьох групах змагання завершені Хокей. Перемогли з третьої спроби Футбол. «Ліон» сподівається на успішний підсумок матчу з «гірниками» Зведення станом на 18:00 11 грудня 2018 року Члени ЦВК взяли активну участь у круглому столі «Комунікації у виборчому процесі і прозорість адміністрування виборів» Футбол. Ярмоленку катастрофічно не пощастило ЄС має закрити порти для кораблів РФ, якщо вона не розблокує навігацію - Гармс Закарпатцям виписали 200 000 м куб. дров У Тлумачі вкотре посміялися «На Андрея» При оформленні групових замовлень Укрзалізниця надає в першу чергу пріоритет перевезенню дітей, - Олександр Красноштан Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил МЗС України шукатиме зниклих за кордоном дітей через міжнародну «гарячу лінію» В архівах Штазі знайшли посвідчення «агента Путіна» - Bild Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками «Просвіта»: 150 років успіху України
Загрузка...
На головну
10.08.2018

Нападки розпочалися

Ярослав СЕРГІЄНКО

У Македонії ще не стартувала пропагандистська кампанія перед референдумом про вступ до НАТО і ЄС, а також перейменування країни, а опозиція вже почала атаки на уряд. 
Після заяви міністерства фінансів про те, що наступного тижня для погашення держборгу в розмірі 32,5 мільйона євро буде випущено цінні папери на цю суму, опозиційна партія ВМРО-ДПМНЄ обвинуватила Зорана Заєва і його міністрів у невмілому керівництві, через яке зростає державна заборгованість.
Але заступник міністра фінансів Шилет Ерезі з цифрами в руках спростував ці обвинувачення. Він повідомив громадськості, що з 2006 по 2016 рр., коли країною керували представники ВМРО-ДПМНЄ, держборг Македонії збільшився вдвічі — з 23 відсотків від ВВП країни до 48,5. За перших шість місяців цього півріччя країні вперше за багато років удалося погасити 200 мільйонів євро боргу.
Зараз міністерство фінансів гарантує: до кінця року економічне зростання утримається на рівні 3,2 відсотка, а реалізація капітальних інвестицій сягне 90 відсотків. Це дасть змогу країні розплачуватися із внутрішніми й зовнішніми боргами.
На критику опозиції відповіла й Державна виборча комісія, яка організовує референдум — на це держава виділила 2 716 320 євро. Її представники повідомили, що витрати на проведення плебісциту знижуватимуться, а для керівництва Державної виборчої комісії не передбачено жодних бонусів.

Всі статті рубрики На головну