Укр | Рус
Футбол. «Динамо» здолало празький бар’єр і вийшло до плей-оф Хокею на Олімпіадах жити! Проект закону S.3336 «Акт про захист Америки від кремлівської агресії-2018», внесений на розгляд Сенату, передбачає чітко визначений перелік санкцій проти російських установ та фізичних осіб, які має затвердити президент США 15 серпня відбудеться засідання робочої підгрупи з напрацювання змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підвищення ефективності досудового розслідування Президент України провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Сенцов у передкритичному стані Поліцейські розшукують зловмисника, причетного до поранення жителя села Зносичі Футбол. «Брага» перед домашнім матчем із «Зорею» зазнала втрати Ювелірні крадії зі столиці постануть перед рівненським судом Дорога до бункера стане сучасною Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міністерство з питань тимчасово окупованих територій об'єднають зусилля заради бранців Кремля Російська правозахисниця Зоя Свєтова відвідала у колонії в Лабитнангі українського режисера Олега Сенцова, що тримає голодування. За його словами, стан здоров'я у нього зараз «передкритичний» Олег Сенцов, російські ліберали та імперська гебня Житло - пільговикам Екстремальна спека до 2050 року накриє майже тисячу міст
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
10.08.2018

Нападки розпочалися

Ярослав СЕРГІЄНКО

У Македонії ще не стартувала пропагандистська кампанія перед референдумом про вступ до НАТО і ЄС, а також перейменування країни, а опозиція вже почала атаки на уряд. 
Після заяви міністерства фінансів про те, що наступного тижня для погашення держборгу в розмірі 32,5 мільйона євро буде випущено цінні папери на цю суму, опозиційна партія ВМРО-ДПМНЄ обвинуватила Зорана Заєва і його міністрів у невмілому керівництві, через яке зростає державна заборгованість.
Але заступник міністра фінансів Шилет Ерезі з цифрами в руках спростував ці обвинувачення. Він повідомив громадськості, що з 2006 по 2016 рр., коли країною керували представники ВМРО-ДПМНЄ, держборг Македонії збільшився вдвічі — з 23 відсотків від ВВП країни до 48,5. За перших шість місяців цього півріччя країні вперше за багато років удалося погасити 200 мільйонів євро боргу.
Зараз міністерство фінансів гарантує: до кінця року економічне зростання утримається на рівні 3,2 відсотка, а реалізація капітальних інвестицій сягне 90 відсотків. Це дасть змогу країні розплачуватися із внутрішніми й зовнішніми боргами.
На критику опозиції відповіла й Державна виборча комісія, яка організовує референдум — на це держава виділила 2 716 320 євро. Її представники повідомили, що витрати на проведення плебісциту знижуватимуться, а для керівництва Державної виборчої комісії не передбачено жодних бонусів.

Всі статті рубрики На головну