Укр | Рус
Футбол. У чотирьох групах змагання завершені Хокей. Перемогли з третьої спроби Футбол. «Ліон» сподівається на успішний підсумок матчу з «гірниками» Зведення станом на 18:00 11 грудня 2018 року Члени ЦВК взяли активну участь у круглому столі «Комунікації у виборчому процесі і прозорість адміністрування виборів» Футбол. Ярмоленку катастрофічно не пощастило ЄС має закрити порти для кораблів РФ, якщо вона не розблокує навігацію - Гармс Закарпатцям виписали 200 000 м куб. дров У Тлумачі вкотре посміялися «На Андрея» При оформленні групових замовлень Укрзалізниця надає в першу чергу пріоритет перевезенню дітей, - Олександр Красноштан Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил МЗС України шукатиме зниклих за кордоном дітей через міжнародну «гарячу лінію» В архівах Штазі знайшли посвідчення «агента Путіна» - Bild Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками «Просвіта»: 150 років успіху України
Загрузка...
На головну
10.08.2018

Чергова трагедія з мігрантами

Олександр БІЛИК

Як повідомило в четвер турецьке інформаційне агентство «Анадолу», біля берегів Туреччини, в районі курортного міста Кушадаси (провінція Айдин), минулої ночі затонув човен з нелегальними мігрантами. 
За попередніми даними Служби берегової охорони Туреччини, в морі потонуло дев’ятеро осіб — сім дітей і дві жінки.
На ранок вдалося врятувати чотирьох людей, які перебували в човні. Мігранти, котрі вижили, повідомили, що вони намагалися дістатися Греції, щоб потім продовжити шлях до країн Західної Європи. До району інциденту стягнуто катери Служби берегової охорони. Вони продовжують вести пошук людей, котрі були в човні.
Турецькі ЗМІ зазначають, що в останні дні потік мігрантів із країн Північної Африки, Сирії, Іраку, Пакистану й Афганістану різко зріс. Нелегали намагаються до настання холодів добратися до благополучних країн, тому використовують будь-яку нагоду для подолання морської частини шляху до Європи. І не бояться сідати навіть у не пристосовані для далекого плавання суденця, сплачуючи за це величезні гроші.

Всі статті рубрики На головну