Укр | Рус
Футбол. У чотирьох групах змагання завершені Хокей. Перемогли з третьої спроби Футбол. «Ліон» сподівається на успішний підсумок матчу з «гірниками» Зведення станом на 18:00 11 грудня 2018 року Члени ЦВК взяли активну участь у круглому столі «Комунікації у виборчому процесі і прозорість адміністрування виборів» Футбол. Ярмоленку катастрофічно не пощастило ЄС має закрити порти для кораблів РФ, якщо вона не розблокує навігацію - Гармс Закарпатцям виписали 200 000 м куб. дров У Тлумачі вкотре посміялися «На Андрея» При оформленні групових замовлень Укрзалізниця надає в першу чергу пріоритет перевезенню дітей, - Олександр Красноштан Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил МЗС України шукатиме зниклих за кордоном дітей через міжнародну «гарячу лінію» В архівах Штазі знайшли посвідчення «агента Путіна» - Bild Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками «Просвіта»: 150 років успіху України
Загрузка...
На головну
11.08.2018

У регіонах з’являться центри підтримки малого бізнесу

Міністерство економічного розвитку та торгівлі спільно з обласними державними адміністраціями створять регіональну мережу центрів підтримки підприємництва. Про це повідомляє прес-служба МЕРТ. Створення мережі відбуватиметься у рамках реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні до 2020 року.

За словами першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, важливо починати перетворювати результати роботи з проектами міжнародної технічної допомоги на сталі інструменти державної політики, адже досі багато проектів у сфері розвитку підприємництва фінансуються за кошти міжнародних донорів. На його думку, вкрай важливим є також налагодження зворотного зв’язку з регіонами щодо потреб малих підприємців.

Всі статті рубрики На головну