Укр | Рус
Футбол. Вирішальний матч «Шахтаря» проти «Ліона» розсудить один із найвідоміших арбітрів світу Шпиталь на колесах від Рівненщини - у подарунок військовослужбовцям Голова Верховної Ради України А.В.Парубій з 10 по 14 грудня 2018 року здійснює офіційний візит до Республіки Корея Кожен полонений моряк має власного адвоката - Денісова Різдвяний ярмарок та алкоголь: сумісні чи ні? СБУ на Закарпатті заблокувала провокативну рекламу Євросоюз оприлюднив санкційний список організаторів «виборів» в ОРДЛО Позбувся «Мерседеса спринтера» - бо порушив митні правила Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил з Києва до Берегового привезли екскурсійний поїзд Не сплатив понад 2,7 млн грн податків... Президент України привітав Аннеґрет Крамп-Карренбауер з обранням на посаду Голови Християнсько-демократичного союзу Німеччини Майже 7000 жителів Рівненщини захворіло на ГРВІ у перший тиждень зими ІТ-фірму в Оксфорді відкрив О. Ковальчук із Чернівецького університету Київ: ялинки будуть чиповані
Загрузка...
На головну
11.08.2018

До Львова привезли археологічні знахідки

Олена КОВАЛЬСЬКА

У Львівському історичному музеї відкрили виставку «Археологічні знахідки Палацу Великих Князів Литовських. Повсякденність Вільнюського двору». 

Директор Львівського історичного музею Роман Чмелик і перший заступник голови обласної ради Андрій Білоус (зліва направо) оглядають експозицію.

У відкритті взяли участь представники влади, дипломати, культурні діячі та поціновувачі історії і культури.
В експозиції представлено понад 200 автентичних археологічних артефактів ХІV—ХVІІ ст., знайдених на розкопках палацу великих князів Литовських, які відображають такі теми: кахлі, зброя та обладунки, їжа та посуд, гігієна та санітарія... Проект доповнюють 16 інформаційних стендів та макети, які знайомлять з історією Вільнюського замку і палацу великих князів Литовських.
«Археологічні знахідки Палацу Великих Князів Литовських. Повсякденність Вільнюського двору» — виставковий проект із фондів Національного музею-палацу великих князів Литовських (Вільнюс, Литовська Республіка). Його організаторами у Львові виступили Національний музей — Палац великих князів Литовських та Львівський історичний музей. 
Зараз Львівський історичний музей готується до виставки у Вільнюсі.

Олена КОВАЛЬСЬКА.
Фото надане прес-службою Львівської обласної ради.

Львів.

Всі статті рубрики На головну