Укр | Рус
Для зручностей пенсіонерів прифронтових територій Що треба зробити, щоб твою продукцію купували? У скансені одночасно -- дві виставки: персональна й благодійна У Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин відбулася робоча зустріч з посадовими особами Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини та Посольства ФРН в Україні Теніс. Відомо, з ким зіграє Світоліна на груповому етапі в Сінгапурі А.Парубій: «Важливим питанням нинішнього тижня було ухвалення в першому читанні проекту Державного бюджету України на наступний рік» Голова Комітету у закордонних справах Г.Гопко провела зустріч з Уповноваженим з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії МЗС Німеччини М.Зібертом Хризантеми "вийшли на бал" У Костополі на Рівненщині поліцейські виявили склад із наркотичними препаратами Тінізація ринку нафтопродуктів спонукає правоохоронців активізуватись Найкращі яблука -- перевірені часом У пісні мамина вишня ніколи не відцвітає... Гроші для шкільного ліфту надходять звідусіль Лицарський турнір на честь Героя Для зручностей пенсіонерів прифронтових територій
Загрузка...
На головну
11.08.2018

Духовні пісні лунали давніми вулицями

Василь НИТКА

Виступами закарпатських солістів та групи «Вандор» урочисто відкрили ХХІІ фестиваль духовної пісні в Ужгороді. З напутніми словами до учасників звернувся єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії Ніл. Владика побажав учасникам успіху і Божої благодаті. Привітала молодь і секретар міської ради Андріана Габор.

На знімку: під час відкриття фестивалю.

Кращі дитячі та юнацькі колективи і виконавці Закарпаття з’їжджаються щороку на один зі співочих майданчиків, які організовуються в різних містах краю. Торік фестиваль відбувався у Хусті. Метою духовного заходу, який традиційно влітку проводить Мукачівська греко-католицька єпархія, є молитва за мир та Божу благодать, а також веселий відпочинок молоді і ознайомлення з містом. Захід проводиться і за підтримки міськради.
У святі духовної музики цього року беруть участь майже півтори сотні учасників. Жанри різноманітні: від сольного співу до хору, естради та репу.
Фестиваль й справді, незважаючи на серпневу спеку, омолодив стародавній Ужгород, додав величі, адже триває в історичному центрі — на площі Театральній.

Василь НИТКА.
Фото надано прес-службою міськради.

Всі статті рубрики На головну