Укр | Рус
Футбол. У чотирьох групах змагання завершені Хокей. Перемогли з третьої спроби Футбол. «Ліон» сподівається на успішний підсумок матчу з «гірниками» Зведення станом на 18:00 11 грудня 2018 року Члени ЦВК взяли активну участь у круглому столі «Комунікації у виборчому процесі і прозорість адміністрування виборів» Футбол. Ярмоленку катастрофічно не пощастило ЄС має закрити порти для кораблів РФ, якщо вона не розблокує навігацію - Гармс Закарпатцям виписали 200 000 м куб. дров У Тлумачі вкотре посміялися «На Андрея» При оформленні групових замовлень Укрзалізниця надає в першу чергу пріоритет перевезенню дітей, - Олександр Красноштан Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил МЗС України шукатиме зниклих за кордоном дітей через міжнародну «гарячу лінію» В архівах Штазі знайшли посвідчення «агента Путіна» - Bild Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками «Просвіта»: 150 років успіху України
Загрузка...
На головну
11.08.2018

Духовні пісні лунали давніми вулицями

Василь НИТКА

Виступами закарпатських солістів та групи «Вандор» урочисто відкрили ХХІІ фестиваль духовної пісні в Ужгороді. З напутніми словами до учасників звернувся єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії Ніл. Владика побажав учасникам успіху і Божої благодаті. Привітала молодь і секретар міської ради Андріана Габор.

На знімку: під час відкриття фестивалю.

Кращі дитячі та юнацькі колективи і виконавці Закарпаття з’їжджаються щороку на один зі співочих майданчиків, які організовуються в різних містах краю. Торік фестиваль відбувався у Хусті. Метою духовного заходу, який традиційно влітку проводить Мукачівська греко-католицька єпархія, є молитва за мир та Божу благодать, а також веселий відпочинок молоді і ознайомлення з містом. Захід проводиться і за підтримки міськради.
У святі духовної музики цього року беруть участь майже півтори сотні учасників. Жанри різноманітні: від сольного співу до хору, естради та репу.
Фестиваль й справді, незважаючи на серпневу спеку, омолодив стародавній Ужгород, додав величі, адже триває в історичному центрі — на площі Театральній.

Василь НИТКА.
Фото надано прес-службою міськради.

Всі статті рубрики На головну