Футбол. Матч за Суперкубок УЄФА. 15 серпня.

«Реал» (Іспанія, Мадрид) — «Атлетіко» (Іспанія, Мадрид). 2:4. Голи: Коста, 1, 79, Бензема, 27, Рамос, 63 (п), Сауль, 98, Коке, 104.

«Реал»: Навас, Карвагаль, Рамос, Варан, Марсело, Кроос, Каземіро (Себальос, 76), Іско (Васкес, 83), Бейл, Асенсіо (Модрич, 57), Бензема. Тренер — Гулен Лопетегі.

«Атлетіко»: Облак, Гуанфран, Савич, Годін, Лукас, Лемар (Партей, 90+1), Родрі (Вітоло, 71), Сауль, Коке, Коста (Гіменес, 109), Грізманн (Корреа, 57). Тренер — Дієго Сімеоне.

Рефері — Шимон Марчиняк (Польща).

Таллінн (Естонія). «Ле Кок Арена». 15 000 глядачів. 18 градусів.

Початок цього захопливого і драматичного протистояння мадридських клубів був приголомшливим. Уже на 51-й(!) секунді Коста відкрив рахунок. Він продерся в карний майданчик з правого флангу і влучно пробив майже з нульового кута. Забігаючи наперед, скажемо, цей настирний виконавець, постійно націлений на завершення атаки, зрівняв рахунок, коли «вершкові» вели перед (2:1). Дієго зблизька пробив під поперечину, скориставшись фланговою передачею.

Герой матчу Дієго Коста.

Але підемо за хронологією. «Реал» відповів у середині тайму. Бейл навісив з правого флангу. Бензема прийняв подачу і пробив повз Облака.

У другому таймі суперники обмінялися забитими м’ячами. Спершу Рамос реалізував пенальті, призначений за гру рукою Гуанфраном. А потім Коста (ми вже про це розповіли) встановив рівновагу. Основний час завершився нічиєю — 2:2.

Рефері призначив два тайми по 15 хвилин, які показали, що більше сил і переможного заряду виявилося у футболістів «Атлетіко». Зрештою, вони завдали двох влучних ударів.

Спочатку Партей з лівого краю зробив подачу майже на лінію карного майданчика, звідти Сауль зльоту пробив у праву «дев’ятку». А потім Коке поставив масну крапку.

«Матрацники» продемонстрували переможну стабільність. Вони тричі грали в матчах за Суперкубок УЄФА (як переможець Ліги Європи) і щоразу вигравали трофей у тріумфаторів Ліги чемпіонів. У 2010 році «Атлетіко» переграв італійський «Інтер» (2:0), у 2012-му — англійський «Челсі» (4:1). І от тепер узяв гору над «Реалом» — своїм титулованим земляком.