Укр | Рус
візит Голови Верховної Ради України А.В.Парубія до Литовської Республіки для участі у роботі 9-ї сесії Міжпарламентської асамблеї Сейму Литовської Республіки, Сейму і Сенату Республіки Польща та Верховної Ради України Участь Голови Верховної Ради України А.Парубія у відкритті 9-ї сесії Міжпарламентської асамблеї Сейму Литовської Республіки, Сейму і Сенату Республіки Польща та Верховної Ради України Лінійний прискорювач запрацював 453 жителям Луганщини призначено щеплення проти сказу Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки Військові комісаріати реформуються на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Полтавський суд переніс на 23 листопада розгляд трьох апеляцій на закриття справи проти мера Харкова Геннадія Кернеса і двох його охоронців, яких звинувачують у викраденні і тортурах активістів Євромайдану Кошти місцевих бюджетів мають працювати на покращення життя людей у громаді, а не зберігатися на депозитах - Президент Голова Верховної Ради України А.В.Парубій в рамках візиту до Литовської Республіки разом зі Спікером Сейму Литовської Республіки Вікторасом Пранцкєтісом, Маршалеком Сенату Республіки Польща Станіславом Карчевським зустрівся з членами Президії Міжпарламентської асамблеї Сейму Литовської Республіки, Сейму і Сенату Республіки Польща та Верховної Ради України Ви справжній символ нової України - Президент привітав з днем народження Ігоря Гордійчука Діалог на рівні дипломатів щодо місії ООН для Донбасу йде постійно, однак коли зустрінуться глави зовнішньополітичних відомств країн «нормандського формату», в Берліні поки не знають Децентралізація має стати незворотною - Президент У 2020 році місцеві вибори мають відбутись вже за умови покриття всієї території України об’єднаними громадами - Президент Розпочався візит Голови Верховної Ради України А.В.Парубія до Литовської Республіки для участі у роботі 9-ї сесії Міжпарламентської асамблеї Брифінг Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил
Загрузка...
На головну
12.09.2018

Запаси газу збільшено вдвічі

Україна збільшила запаси газу в своїх підземних сховищах в 2,03 разу, або на 7 659,56 млрд куб. метрів, і зараз вони становлять 15 097,73 млрд куб. м від початку сезону закачування, що стартував 9 квітня. Про це свідчать оперативні дані оператора газотранспортної системи компанії «Укртрансгаз», передають «Українськi новини».

З початку вересня в ПСГ було закачано 459,54 млн куб. м газу. Середньодобовий обсяг закачування газу в сховища від початку вересня становив 57,44 млн куб. м. Станом на 8 вересня 2018 року в ПСГ перебувало 15 097,73 млрд куб. м газу, що на 0,95%, або на 144,92 млн куб. м, менше, ніж на аналогічну дату 2017-го (15 242,65 млрд куб. м). 

Від початку вересня Україна імпортувала 326,514 млн куб. м газу: 196,677 млн куб. м — через Словаччину, 125,045 млн куб. м — через Угорщину, 4,793 млн куб. м — через Польщу. Власний видобуток з початку вересня становив 459,765 млн куб. м, транзит — 1 832,7 млн куб. м. Як відомо, Кабмін доручив «Нафтогазу», Міненерго, Мінекономіки та «Укртрансгазу» забезпечити накопичення 17 млрд куб. м газу в ПСГ на 1 листопада.

Всі статті рубрики На головну