Укр | Рус
Сьогодні вшановують захисників Донецького аеропорту Сьогодні Україну накриє магнітна буря ООС: бойовики здійснили 5 обстрілів позицій українських військових На «гарячу лінію» Рівненської ОДА звернулося майже 14 тисяч людей На Водохреща у Пересопниці відбудеться фестиваль календарно-обрядових пісень У Рівному презентували «Зникле місто» «Рівненщину туристичну» рекламують китайською мовою «Усі ми - і наші дипломатичні місії, і наші міжпарламентські групи дружби - повинні нагадувати світові, що «Щедрик» - це є частина української творчості і український подарунок усьому світові», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив на необхідності тісніше співпрацювати з Парламентом Австрії для вироблення спільних позицій, зокрема, й проти агресії Росії Ірина Геращенко: «Ми вимагаємо від РФ негайного звільнення в односторонньому порядку 24 військовополонених моряків та апелюємо до США та країн-членів ЄС ввести «Азовський пакет санкцій» проти Росії» Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Результат судилища над військовополоненими моряками передбачуваний Зустріч Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Головою Національної Ради Республіки Австрія Вольфгангом Соботкою Хокей. Зроблено крок до створення Об'єднаної ліги Прокурори систематично реагують на порушення конституційних прав громадян при застосуванні примусових заходів за адміністративні правопорушення
Загрузка...
На головну
12.09.2018

Покупців уже порахували

Оксана ЛУК’ЯНЕНКО.

У селі Почуйки Попільнянського району відбулося офіційне відкриття найсучаснішого і найпотужнішого в Україні насіннєвого заводу. У його створення вкладено понад 200 мільйонів доларів інвестицій. 

Підприємство щороку сплачуватиме до місцевого бюджету понад три мільйони гривень. Завод — це 85 постійних і 220 сезонних робочих місць. Підприємство надаватиме працівникам повний соцпакет. Інвестор не тільки побудував завод, а й допоміг місцевій громаді відремонтувати дорогу, амбулаторію, постійно підтримує школу та дитсадок. Розповівши про це, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич наголосив: «Насіннєвий завод компанії «Bayer» — це підтвердження економічної стабільності в Україні. Адже війна не лякає інвестора. Це свідчить про сприятливий економічний клімат». Віце-президент із виробництва Дьорк Бакграуз підкреслив, що продукція компанії «Bayer» — високоякісне насіння кукурудзи, виготовлене на Житомирщині, — поставлятиметься 2500 українським господарствам, а в найближчому майбутньому — і за кордон. За перший рік у Почуйках планують виробити майже 20 тисяч тонн насіння.

Фото прес-служби Житомирської ОДА. 

Всі статті рубрики На головну