Укр | Рус
Сьогодні вшановують захисників Донецького аеропорту Сьогодні Україну накриє магнітна буря ООС: бойовики здійснили 5 обстрілів позицій українських військових На «гарячу лінію» Рівненської ОДА звернулося майже 14 тисяч людей На Водохреща у Пересопниці відбудеться фестиваль календарно-обрядових пісень У Рівному презентували «Зникле місто» «Рівненщину туристичну» рекламують китайською мовою «Усі ми - і наші дипломатичні місії, і наші міжпарламентські групи дружби - повинні нагадувати світові, що «Щедрик» - це є частина української творчості і український подарунок усьому світові», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив на необхідності тісніше співпрацювати з Парламентом Австрії для вироблення спільних позицій, зокрема, й проти агресії Росії Ірина Геращенко: «Ми вимагаємо від РФ негайного звільнення в односторонньому порядку 24 військовополонених моряків та апелюємо до США та країн-членів ЄС ввести «Азовський пакет санкцій» проти Росії» Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Результат судилища над військовополоненими моряками передбачуваний Зустріч Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Головою Національної Ради Республіки Австрія Вольфгангом Соботкою Хокей. Зроблено крок до створення Об'єднаної ліги Прокурори систематично реагують на порушення конституційних прав громадян при застосуванні примусових заходів за адміністративні правопорушення
Загрузка...
На головну
14.09.2018

АСТРОПРОГНОЗ НА 17—23 ВЕРЕСНЯ

Овни. Вас переповнюватимуть нові ідеї, які ви захочете реалізувати. Чітко дотримуйтеся поставлених завдань — і ви подолаєте будь-які перешкоди.
Тельці. У вас відкриється нове джерело енергії, також намічається поліпшення фінансового становища. Ви зможете спокійно видихнути і присвятити себе улюбленому заняттю.
Близнюки. Цього тижня ви відчуєте спокій і гармонію, зможете налагодити стосунки з близькими, а також поліпшите своє фінансове становище.
Раки. У ваше життя стрімко ввірветься щось нове. Це може бути і нове почуття, і новий вид діяльності. Вони приведуть до стабілізації вашого становища, поліпшення атмосфери навколо.
Леви. Ви перебуваєте в стані постійної дії. Щоб вирватися із замкненого кола, потрібно зупинитися і дозволити життю вивести вас на новий рівень.
Діви. Ви захочете вирішити всі справи разом, щоб потім спокійно відпочити. Визначтеся з головним, і тоді вам вистачить сил і на роботу, і на особисте життя.
Терези. Незабаром ваша ситуація почне налагоджуватися й на горизонті з’являться нові перспективи й краще життя. Допомогу ви отримаєте від того, від кого її не чекали.
Скорпіони. Думайте про себе, не завдаючи шкоди близьким, тоді ви уникнете безлічі конфліктів. Дослухайтеся до інтересів і бажань інших людей, і вони безкорисливо допоможуть вам.
Стрільці. З одного боку, вам необхідні спокій і самотність. З другого — вас оточує атмосфера свята й веселощів. Щоб зрозуміти себе, потрібно якийсь час побути наодинці.
Козероги. Вам необхідно абстрагуватися від меркантильних інтересів і бажання брати все під контроль, від потреби командувати й управляти ситуацією. Тоді ви відчуєте, як життя змінюється на краще.
Водолії. Вас може охопити сум і ви сконцентруєтеся на тому, що втратили і чого не змогли досягти. Незабаром це мине, ви зможете відчути радощі домашнього клопоту.
Риби. Вам хочеться стабільності, матеріального добробуту й упевненості в завтрашньому дні. Щоб рухатися в потрібному напрямку, вам необхідно переглянути свій спосіб дій.

Всі статті рубрики На головну