Укр | Рус
На кінофестиваль приїдуть відомі продюсери та актори Вимагала хабар за відміну перевірки аптеки Оголошено підозру іноземцю-втікачу, який на смерть збив дівчину Брак лікарів, комп'ютерної техніки та відсутність інтернет-зв'язку уповільнюють реформу Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь у роботі круглого столу « Впровадження антикорупційних реформ в Україні» Делегація Європарламенту відвідала Маріуполь, Краматорськ та ознайомилася із ситуацією поблизу лінії зіткнення Депутати Європарламенту відзначили прогрес, якого досягла Україна у реалізації Угоди про асоціацію Завершилося восьме засідання Парламентського комітету асоціації Україна – Європейський Союз Державний реєстратор діяв незаконно, чим завдав збитків на більш ніж 6,1 мільйона гривень Футбол. Шевченко і Ярмоленко відвідають матч «Арсенал» – «Ворскла» Баскетбол. «Черкаські Мавпи» та «Дніпро» сьогодні стартують у Кубку Європи Репродуктивна медицина -- на захисті благополуччя тисяч сімей та здорового майбутнього нації Ошатними й гарними можуть бути і "хрущівки" Вартові АЕС отримали сертифікати на житло Новонародженим -- «пакунок маляти»
Загрузка...
Голосування
Чи стежите ви за курсом валют?

Голосувати

Чи довіряєте ви українським банкам?

Голосувати

На вашу думку, який найкращий метод зберегти заощадження?

Голосувати

На що ви витрачаєте найбільшу частку місячного бюджету?

Голосувати

Чи вдається вам щомісяця заощаджувати?

Голосувати
На головну
14.09.2018

Інвестування в освіту — це інвестування в майбутнє

Віднесення вищої освіти і науки до нової соціальної політики — це абсолютна помилка. Якщо й далі ми розглядатимемо освіту як соціальну галузь, це означатиме, що більшість талановитих людей покидатимуть Україну. На цьому наголосив перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Олександр Співаковський (БПП) (на знімку) під час виступу в Національній академії державного управління при Президентові України, повідомляє прес-служба партії.

Така ситуація, за словами парламентарія, складається через те, що вища освіта й освіта взагалі не сприймаються як зона інвестування, як зона, де створюється найголовніший продукт — людина.

Також народний депутат зауважив, що сьогодні змінюються знання, змінюються технології, але людина сьогодні, як і завжди, вирішує все.

«Саме людина є носієм знань, і тому не дивно, що у світовому розподілі країни, де є найбільш потужні люди, які створюють нові ідеї та мають можливість їх реалізувати, перебувають у топі. А ми, на жаль, займаємо 120—130-те місця у світовому рейтингу», — зауважив політик, додавши: «Лише тоді, коли під час розгляду законопроектів про інтелектуальну власність народних депутатів в залі буде більше, ніж під час розгляду нафтових, газових питань чи питань розподілу влади, ми зможемо говорити про те, що Верховна Рада має ту ступінь зрілості, яка дає змогу формувати не сировинні, а абсолютно інші, інноваційні, пріоритети».

Також народний депутат під час свого виступу наголосив на проблемах реформи вітчизняної школи, окремо звернувши увагу присутніх на критичні проблеми з підготовки учителів фізики, математики та хімії, яких готується мізерна кількість. А це вже в найближчому майбутньому, на думку політика, може призвести до катастрофічних наслідків для нашої держави.

«Інвестування в освіту — це інвестування в майбутнє, інвестування в людину! І коли людина це зрозуміє, то вона залишиться вдома і створюватиме значну додану вартість, що, в свою чергу, зумовить потужний поштовх до розвитку всієї економіки нашої країни», — констатував Олександр Співаковський.

 

Всі статті рубрики На головну