Укр | Рус
візит Голови Верховної Ради України А.В.Парубія до Литовської Республіки для участі у роботі 9-ї сесії Міжпарламентської асамблеї Сейму Литовської Республіки, Сейму і Сенату Республіки Польща та Верховної Ради України Участь Голови Верховної Ради України А.Парубія у відкритті 9-ї сесії Міжпарламентської асамблеї Сейму Литовської Республіки, Сейму і Сенату Республіки Польща та Верховної Ради України Лінійний прискорювач запрацював 453 жителям Луганщини призначено щеплення проти сказу Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки Військові комісаріати реформуються на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Полтавський суд переніс на 23 листопада розгляд трьох апеляцій на закриття справи проти мера Харкова Геннадія Кернеса і двох його охоронців, яких звинувачують у викраденні і тортурах активістів Євромайдану Кошти місцевих бюджетів мають працювати на покращення життя людей у громаді, а не зберігатися на депозитах - Президент Голова Верховної Ради України А.В.Парубій в рамках візиту до Литовської Республіки разом зі Спікером Сейму Литовської Республіки Вікторасом Пранцкєтісом, Маршалеком Сенату Республіки Польща Станіславом Карчевським зустрівся з членами Президії Міжпарламентської асамблеї Сейму Литовської Республіки, Сейму і Сенату Республіки Польща та Верховної Ради України Ви справжній символ нової України - Президент привітав з днем народження Ігоря Гордійчука Діалог на рівні дипломатів щодо місії ООН для Донбасу йде постійно, однак коли зустрінуться глави зовнішньополітичних відомств країн «нормандського формату», в Берліні поки не знають Децентралізація має стати незворотною - Президент У 2020 році місцеві вибори мають відбутись вже за умови покриття всієї території України об’єднаними громадами - Президент Розпочався візит Голови Верховної Ради України А.В.Парубія до Литовської Республіки для участі у роботі 9-ї сесії Міжпарламентської асамблеї Брифінг Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил
Загрузка...
На головну
14.09.2018

Комариний укус аж ніяк не небезпечний. Особливо в Сербії, Греції та Італії

Ярослав СЕРГІЄНКО.

Минулого тижня в Сербії від західнонільської лихоманки померли чотири особи, а загальна кількість загиблих від цієї хвороби нинішнього року сягнула 26. При цьому в країні, як зазначає македонське інформаційне видання «Максфакс», зареєстровано 286 випадків зараження цією недугою.
Більшість захворілих становлять жителі Белграда. Комарі, яких вважають основними переносниками вірусу західнонільської лихоманки, поширили її і на інші країни балканського регіону. Хворі на малярію зареєстровані в Хорватії, Словенії, Боснії і Герцеговині.
У країнах Європейського Союзу налічується майже 800 заражених. Найбільше людей із цим захворюванням перебувають під пильним спостереженням лікарів в Італії — 327, Греції — 168 та Угорщині — 134. 44 людини померли: з них у Греції — 18, в Італії — 13 і Румунії — 12. Асоціація медиків Афін навіть закликала уряд Греції терміново розробити план дій з усунення загрози поширення цієї епідемії у країні. Як зазначив голова асоціації Георгас Патуліс, зараз Греція «геть беззахисна» перед наступом комарів, і влада, хоча й з величезним запізненням, має все-таки розпочати роз’яснювальну кампанію про загрозу, що її поширюють комахи. Бездіяльність уряду може призвести не тільки до нових смертей, а й завдати нищівного удару по туристичній галузі. Адже ніхто не захоче їхати на відпочинок і екскурсії до країни, де можна заразитися смертельною недугою.
Епідеміологи попереджають, що й у теплі вересневі дні комарі продовжують розносити вірус західнонільської лихоманки, і лише з настанням холодів ризик зараження значно знижується.
 

Всі статті рубрики На головну