Укр | Рус
На кінофестиваль приїдуть відомі продюсери та актори Вимагала хабар за відміну перевірки аптеки Оголошено підозру іноземцю-втікачу, який на смерть збив дівчину Брак лікарів, комп'ютерної техніки та відсутність інтернет-зв'язку уповільнюють реформу Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь у роботі круглого столу « Впровадження антикорупційних реформ в Україні» Делегація Європарламенту відвідала Маріуполь, Краматорськ та ознайомилася із ситуацією поблизу лінії зіткнення Депутати Європарламенту відзначили прогрес, якого досягла Україна у реалізації Угоди про асоціацію Завершилося восьме засідання Парламентського комітету асоціації Україна – Європейський Союз Державний реєстратор діяв незаконно, чим завдав збитків на більш ніж 6,1 мільйона гривень Футбол. Шевченко і Ярмоленко відвідають матч «Арсенал» – «Ворскла» Баскетбол. «Черкаські Мавпи» та «Дніпро» сьогодні стартують у Кубку Європи Репродуктивна медицина -- на захисті благополуччя тисяч сімей та здорового майбутнього нації Ошатними й гарними можуть бути і "хрущівки" Вартові АЕС отримали сертифікати на житло Новонародженим -- «пакунок маляти»
Загрузка...
Голосування
Чи стежите ви за курсом валют?

Голосувати

Чи довіряєте ви українським банкам?

Голосувати

На вашу думку, який найкращий метод зберегти заощадження?

Голосувати

На що ви витрачаєте найбільшу частку місячного бюджету?

Голосувати

Чи вдається вам щомісяця заощаджувати?

Голосувати
На головну
15.09.2018

Він працював разом із нами

Печальна звістка сколихнула сонячну вересневу днину, болем обізвалася в наших серцях — на 75-му році життя після тривалої тяжкої хвороби відійшов у Вічність журналіст, колишній оглядач газети «Голос України»

Ігор Васильович Науменко.

Ігор Васильович народився суворої воєнної пори — 6 січня 1944 року у далекому Киргизстані, де перебувала в евакуації його мати Віра Трофимівна.
Уже навчаючись в Артемівському технікумі залізничного транспорту — родина Ігоря після визволення України переїхала на Донбас, — протягом літніх канікул працював на тамтешніх підприємствах слюсарем, щоб матеріально допомогти матері, яка зосталася вдовою. Адже батько хлопця — Василь Дмитрович — повернувся з війни інвалідом і невдовзі помер.
Лише після робітничого гарту молодий залізничник став студентом філологічного факультету Харківського державного університету. Спочатку заочником, а вже диплом отримав у 1968-му на стаціонарі.
Усе подальше життя Ігоря Науменка пов’язане з журналістикою. Працював в обласних газетах Харківщини і Донбасу, у «Робітничій газеті», у виданнях «Контракти» і «Ділова Україна». У 1999—2004 роках — оглядач газети «Голос України» з економічних питань. Ігор Васильович запам’ятався колегам, з якими працював, порядною і чесною, відвертою і компанійською людиною. Він професійно ставився до своїх обов’язків, брався за актуальні та болючі для того часу проблеми, готував аналітичні й читабельні матеріали, які схвально сприймалися і колегами-журналістами, і читачами.
Нехай і тепер Господь відкриє перед твоєю душею Небеса, як були вони відкриті у той далекий Святвечір, коли ти появився на світ Божий. Земля тобі пухом, незабутній колего!

Колектив редакції газети «Голос України».

Всі статті рубрики На головну