Укр | Рус
Сьогодні вшановують захисників Донецького аеропорту Сьогодні Україну накриє магнітна буря ООС: бойовики здійснили 5 обстрілів позицій українських військових На «гарячу лінію» Рівненської ОДА звернулося майже 14 тисяч людей На Водохреща у Пересопниці відбудеться фестиваль календарно-обрядових пісень У Рівному презентували «Зникле місто» «Рівненщину туристичну» рекламують китайською мовою «Усі ми - і наші дипломатичні місії, і наші міжпарламентські групи дружби - повинні нагадувати світові, що «Щедрик» - це є частина української творчості і український подарунок усьому світові», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив на необхідності тісніше співпрацювати з Парламентом Австрії для вироблення спільних позицій, зокрема, й проти агресії Росії Ірина Геращенко: «Ми вимагаємо від РФ негайного звільнення в односторонньому порядку 24 військовополонених моряків та апелюємо до США та країн-членів ЄС ввести «Азовський пакет санкцій» проти Росії» Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Результат судилища над військовополоненими моряками передбачуваний Зустріч Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Головою Національної Ради Республіки Австрія Вольфгангом Соботкою Хокей. Зроблено крок до створення Об'єднаної ліги Прокурори систематично реагують на порушення конституційних прав громадян при застосуванні примусових заходів за адміністративні правопорушення
Загрузка...
На головну
15.09.2018

Жителям міста Лубни Полтавської області

Дорогі друзі!

Щиро вітаю з 1030-річчям заснування Лубен.
Чудовий природою, щедрий багатствами надр і полів куточок Полтавщини, відомий своїми легендарною історією, національними традиціями та бойовими подвигами, бере початок із сивої давнини. Пам’ятає місто боротьбу селян під проводом Северина Наливайка, лубенських козаків проти турецьких і татарських завойовників, освячення гетьманів України в Лубенському Мгарському Спасо-Преображенському монастирі, «невтомного ловця птаха-істини» Григорія Сковороду.
Одним із перших в Україні місто отримало Магдебурзьке право, печатку й герб, що дало поштовх розвитку міського самоврядування, торгівлі та різних ремесел.
І нині Лубни — сучасне промислове місто, широко відоме за межами області своїми лікарськими препаратами, верстатами, машинами для сільського та лісового господарства, одягом, меблями, продуктами харчування.
Кожен із вас, шановні городяни, щоденною працею робить свій внесок у розвиток міста, звеличує рідний край і нашу державу. У цей святковий день сердечно бажаю всім вам міцного здоров’я, добробуту і чистого мирного неба.
Нехай на Полтавщині проливаються рясні життєдайні дощі, зріють щедрі врожаї, у радості народжуються діти. Щастя вам, благополуччя, нових плідних здобутків!

Голова Верховної Ради України Андрій ПАРУБІЙ.

Всі статті рубрики На головну