Укр | Рус
У центрі Києва, у Печерському районі ЖРЕП влаштував опалювальний геноцид цілому житловому будинку У волинянина на Рівненщині вилучили пістолет і биту І.Геращенко: Українська сторона наполягає на проведенні позачергового засідання ТКГ для обговорення нелегітимних виборів на окупованому Донбасі Із зони спостереження РАЕС вчилися евакуйовувати 100 тисяч людей Президент привітав лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва з ювілеєм «Польща, Україна, Литва творять собою той пояс свободи, той щит Європи, який захищає не тільки наші країни, а й увесь європейський простір», - Андрій Парубій (відео) МВФ прогнозує, що у наступні два роки економіки європейських країн зіткнуться із низкою викликів. І хоча прогноз зростання для європейських економік зменшується, загальна оцінка лишається позитивною Брифінг Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил У Рівному є власні Магеллани Кінцевий документ IX сесії Асамблеї членів Верховної Ради України, Сеймасу Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща Самбо. Збірна України завоювала 11 нагород на чемпіонаті світу Футбол. «Реал» начебто визначився з тренером Виявили тисячолітні кургани Чернівецький національний університет пішов «Великим шовковим шляхом» Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у Конференції високого рівня з розробки антикорупційних стратегій в цифрову епоху у м.Рим (Італійська Республіка)
Загрузка...
На головну
15.09.2018

Жителям міста Жидачева Львівської області

Дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання з нагоди 625-річчя надання місту Магдебурзького права.
Жидачів у той час був одним із найбільших міст Галичини, мешканці якого торгували сіллю, залізом, займалися землеробством і ремісництвом. Доленосна подія дала потужний поштовх розвитку міста, утвердженню національної самоідентифікації, заклала правове підґрунтя нерозривної єдності з європейською культурою.
Відтоді благословенний квітучий край між річками Стрий та Дністер, зігрітий сонячними променями, оспіваний поетами, перегорнув багато яскравих сторінок історичного літопису, перетворившись на визначний економічний центр Львівщини. Жидачів славиться багатьма унікальними національними пам’ятками: це і духовна скарбниця тa гордість мешканців міста церква Воскресіння Господнього, і Жидачівська чудотворна ікона Богородиці Воплочення, і мальовничий ландшафтний заказник «Базиївка». 
Але основним багатством міста завжди були, є і будуть люди, які в ньому живуть. Своєю копіткою та самовідданою працею, долаючи проблеми сьогодення, ви робите рідний край щораз гарнішим та заможнішим.
Бажаю дружній жидачівській громаді гідно продовжувати древні самоврядні традиції, плекати героїчне минуле Удеча (саме так згадується ваше місто у перших письмових документах), творити велике майбуття уславленого міста, рідної України!

Голова Верховної Ради України Андрій ПАРУБІЙ.

 

Всі статті рубрики На головну