Укр | Рус
Глобальна температура збільшилась Сьогодні вшановують захисників Донецького аеропорту Сьогодні Україну накриє магнітна буря ООС: бойовики здійснили 5 обстрілів позицій українських військових На «гарячу лінію» Рівненської ОДА звернулося майже 14 тисяч людей На Водохреща у Пересопниці відбудеться фестиваль календарно-обрядових пісень У Рівному презентували «Зникле місто» «Рівненщину туристичну» рекламують китайською мовою «Усі ми - і наші дипломатичні місії, і наші міжпарламентські групи дружби - повинні нагадувати світові, що «Щедрик» - це є частина української творчості і український подарунок усьому світові», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив на необхідності тісніше співпрацювати з Парламентом Австрії для вироблення спільних позицій, зокрема, й проти агресії Росії Ірина Геращенко: «Ми вимагаємо від РФ негайного звільнення в односторонньому порядку 24 військовополонених моряків та апелюємо до США та країн-членів ЄС ввести «Азовський пакет санкцій» проти Росії» Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Результат судилища над військовополоненими моряками передбачуваний Зустріч Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Головою Національної Ради Республіки Австрія Вольфгангом Соботкою Хокей. Зроблено крок до створення Об'єднаної ліги
Загрузка...
На головну
15.09.2018

Поновлено судове рішення про примусове стягнення з «Газпрому» 2,6 млрд доларів

Апеляційний суд Швеції скасував тимчасове призупинення рішення арбітражу, згідно з яким «Газпром» (РФ) має сплатити НАК «Нафтогаз України» 2,6 млрд доларів за позовом щодо транзиту газу, повідомив головний комерційний директор НАК Юрій Вітренко на своїй сторінці у Фейсбуці. «Ми ще раз довели всім, що «Газпром» має невідкладно виконати рішення арбітражу. Ну, а поки що ми продовжуємо примусове виконання», — додав Ю. Вітренко.
Зі свого боку прес-служба «Нафтогазу» зазначила, що «Газпром» може припинити процес примусового стягнення, сплативши заборгованість добровільно. При цьому на сьогодні на заборгованість російської компанії нараховані відсотки в сумі 104 млн доларів.
«У своєму рішенні суд зазначив, що воно не підлягає оскарженню. Сьогоднішнє рішення також означає, що суд вважає малоймовірним успіх «Газпрому» в апеляції рішення Стокгольмського арбітражу з транзитного контракту з «Нафтогазом». Ця апеляція розглядається в тому самому суді», — йдеться в повідомленні.
Ю. Вітренко у Фейсбуці також повідомив, що у Великій Британії було заарештовано «заморожені акції «Північного потоку-1».

Всі статті рубрики На головну