Карате. Сантьяго (Чилі). Етап Karate1 Premier  League. У ваговій категорії до 55 кг чергову перемогу відсвяткувала українка Анжеліка Терлюга.
У першому поєдинку на турнірі одеситка перемогла за додатковими показниками представницю Парагваю (0:0). Після цього наша спортсменка пройшла суперниць з Іспанії (0:0) і Німеччини (1:0). У півфіналі Терлюга виграла у бразилійки Валерії Кумізакі (2:1), а в фіналі виявилася сильнішою за представницю Туреччини Якан Тубу (3:0).
Львів’янка Галина Мельник у вазі до 68 кг виборола «срібло», поступившись у фіналі за додатковими показниками китаянці Гон Лі (0:0). Бронзова нагорода у категорії +68 кг у ще однієї одеситки Анастасії Степашко. Після першої перемоги над суперницею з Чилі українка програла японці Сайто Айяк, яка вийшла до фіналу. У втішних сутичках Степашко перемогла суперниць з Бразилії і Туреччини.
Нагадаємо, змагання у Сантьяго та Берліні є етапами відбору на Олімпійські ігри-2020 у Токіо (Японія).