Укр | Рус
Повідомлення про виграш автомобіля - одна із злочинних схем аферистів Втеча та переслідування: у Рівному поліцейські затримали чоловіка, через дії якого травмувалося троє Прикарпаття: 3 паліїв викраденого автомобіля затримано Офіцерів бригад та підрозділів територіальної оборони навчають за стандартами НАТО До Дня Святого Миколая діти рівненських Героїв отримають грошову допомогу Розгляд справи Кернеса перенесли - захворів суддя У Резолюції Генасамблеї ООН є вимога до Москви вивести своі збройні сили з окупованого Криму і деокупації територій України, - Ірина Геращенко Україна наполягає на присутності моніторингової місії СММ в акваторії Азовського моря, - Ірина Геращенко Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Віримо, що саме любов до України та єдність допоможуть нам здобути перемогу у війні та мир - пластуни передали Президенту Вифлеємський вогонь миру Львівський кардіоцентр, Дрогобицька лікарня: є нові ангіографи У Знам’янському р-ні - ДТП: п’яний збив 4-річного і втік «Хмельницькелектротранс» потребує... кондукторів Миргород: є вже 3 амбулаторія сімейної медицини Хакера з Кривого Рогу покарають за вірус
Загрузка...
На головну
12.10.2018

Досягнення юридичної науки з найвищою оцінкою

Найскладнішим у науковій сфері вважається здобуття нових знань, розробка теоретичних концепцій і, особливо, поповнення арсеналу наукової думки новими доктринами, зокрема в юридичних науках.
 

Президія академічних зборів слухає виступ народного депутата, доктора юридичних наук Валерія Карпунцова.

Фото автора.

Колективна праця провідних вчених-юристів тривала не один рік, оскільки в Національній академії правових наук України зібрані найвідоміші дослідники, які опанували саме систему напрямів «Правова доктрина України». Це означає, що отримані теоретичні розробки в галузях права і законодавства стали фундаментом, на якому може рухатися вперед юридична практика, розвиватися новим поколінням правників теорія права і держави.
П’ятитомне зібрання правових доктрин відображає колосальну працю вчених і як результат органи державної влади та управління, державний апарат можуть оцінити, наскільки високий рівень досліджень уже готовий для практичної допомоги та використання в законотворенні і в першу чергу у правовому забезпеченні охорони прав і свобод людини і громадянина. Без перебільшення, з’явилися підстави стверджувати, що правова наука в Україні гідно посідає одне з перших місць у продукуванні нових ідей.
Таку оцінку почули представники академічної науки, коли на зборах колективу вчених в Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України було заслухано доповіді академіків — представників галузевих напрямів про новітні доктринальні підходи та розробки найскладніших проблем в юриспруденції. Не випадково народні депутати України, керівники деяких державних органів, які взяли участь в обговоренні видання «Правова доктрина України», яка готувалася п’ять років, крім іншого, відзначили цю подію, оцінюючи переклад усіх п’яти томів англійською мовою, що було проведено вченими Великої Британії і відправлено у всі фундаментальні бібліотеки європейських країн.
Головна ідея у виступах директора Інституту держави і права академіка НАН України Юрія Шемшученка та народного депутата, доктора юридичних наук Валерія Карпунцова спрямувала увагу присутніх учених на необхідність інтенсивно продовжувати правові дослідження, оскільки цього вимагає не тільки українська наука.

Марія ОСЯДЛА, кандидат юридичних наук.
 

Всі статті рубрики На головну