Футбол. Ліга націй УЄФА-2018/19
Ліга А. Група 3. Польща — Португалія. 2:3. Португалія — 6 очок, Польща, Італія — по 1.
У Хожуві в сотому матчі Роберта Левандовського на міжнародній арені збірна Польщі вдома поступилася чинним чемпіонам Європи. На 18-й хвилині Кшиштоф Піонтек відкрив рахунок, на що незабаром точним ударом відповів Андре Сілва.
Наприкінці першого тайму Каміль Глік відправив м’яч у власні ворота, а невдовзі після перерви відзначився Бернарду Сілва. Поляки встигли відіграти один м’яч зусиллями Якуба Блащиковського.
Ліга В. Група 2. РФ — Швеція. 0:0. РФ — 4, Туреччина — 3, Швеція — 1.
Ліга С. Група 1. Ізраїль — Шотландія. 2:1. Шотландія, Ізраїль, Албанія — по 3.
Група 4. Чорногорія — Сербія. 0:2. Литва — Румунія. 1:2. Сербія — 7, Румунія — 5, Чорногорія — 4, Литва — 0.
У балканському протистоянні перемогу лідерам групи — сербам — приніс дубль нападника англійського «Фулгема» Александра Мітровича.
Ліга D. Група 3. Фарерські острови — Азербайджан. 0:3. Косово — Мальта. 3:1. Косово — 7, Азербайджан — 5, Фарерські острови — 3, Мальта — 1.

***

Черговий матч у групі 1 Ліги В, у якій лідирує українська команда, відбудеться сьогодні: у Трнаві збірна Словаччини зіграє зі збірною Чехії. Початок поєдинку — о 15:50 (за київським часом), пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2».
А 16 жовтня в Харкові на стадіоні «Металіст» гратиметься матч Україна — Чехія. Початок зустрічі о 21:45.